Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne - Pomoc przy zakupie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zarejestrowałem się tutaj na forum abyście mi pomogli . Przed zarejestrowaniem się siedzę tutaj ponad tydzień i szukałem odpowiedzi na mój problem i nie znalazłem . A więc tak , szykuje się do zakupu słuchawek do mojego przyszłego ipoda 4g . Chce słuchawki nauszne ponieważ pchełek nie lubię i są dla mnie nie wygodne . Przeglądając alledrogo znalazłem parę interesujących modeli słuchawek oto one :

 

-

Sennheiser HD 558

-

Sennheiser HD 598

-

Sennheiser HD380

 

Dla czego ta firma ? Ponieważ posiadam już słuchawki tej firmy do grania na pc a dokładnie chodzi o model PC 350 . Są super tzn dźwięk i wygląd tylko jest jedno ale , po godzinie strasznie mnie uszy bolą i głowa tak jak by były za ciężkie . I własnie nie chce takich ciężkich i uciskających słuchawek do słuchania muzyki na mieście . Co do muzyki to słucham różnego gatunku raz rocka raz dance raz techno itd .... Proszę was o pomoc w wyborze i zaproponowania może jakiejś innej firmy . Pozdrawiam Mateusz

 

Proszę was o pomoc koledzy ponieważ za 4 dni wylatuje zza granice i potrzebuję podpowiedzi , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności