Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Otwarte/półotwarte do komputera <250 złociszy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym zaopatrzyć się w wygodne słuchawki przeznaczone do domu. Konstrukcja otwarta lub półotwarta to konieczność ze względu na możliwość kilkugodzinnej pracy przy komputerze. Słucham głównie muzykę klasyczną, jazz i rock, lubię analityczne brzmienie. Wątpię, czy za taką cenę znajdzie się słuchawki z wbudowaną kartą dźwiękową, co byłoby znaczącym atutem. Podobnież mógłby być mikrofon, choć słyszałem wiele złego o takich słuchawkach i nie jest to koniecznością. Najważniejsze kryteria to wygoda i jakość dźwięku.

W przypadku wyjątkowej okazji mógłbym wydać nieznacznie więcej niż 250zł, aczkolwiek wolałbym tego uniknąć.

Przeglądając recenzje na razie skłaniam się ku KPP, aczkolwiek te gąbki nie wyglądają zachęcająco.

Mam nadzieję, że zaproponujecie mi coś ciekawego.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się Superlux HD681 i HD668B, doskonale spełniają Twoje kryteria.

Dla mnie 681 są wygodniejsze i bardziej analityczne od 668B, ale to kosztem silnego wyeksponowanie zakresu 7-10kHz. Obcięcie go o 5-6dB wyraźnie zmniejsza różnice między słuchawkami. Na forum jest multum recenzji obu modeli, ja również podszedłem do nich sceptycznie, ale okazały się dla mnie lepsze od CAL! i pod względem ilości szczegółów równie dobre co DT 880 Pro, tylko grają bardziej bezpośrednio i funowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności