Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do 250 zł siłownia, bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałbym kupić Doki do 250 zł przede wszystkim zależy mi na tym abym mógł spokojnie w nich ćwiczyć i biegać i co chwile ich nie poprawiać. Słuchawki będą podłączane do Clipa a czasmi do HTC Evo 3D.

 

Zależy mi na dość uniwersalnym 'nieprzebassowanym' brzmieniu o niezłej szerokości sceny i odpowiedniej dokładności jak na tą cenę.

 

Słucham przede wszystkim muzykę instrumentalną rzadko wokalną czyli trochę klasyki, jazzu , filmowa.

 

Jedyny model dedykowany do sportu który rzucił mi się w oczy czyli senki cx 680 podobno niezłe dźwiękowo są dla mnie zbyt "oczojebne" a może tylko na zdjęciach?

 

Jak sądzicie czy np. SM-PL50, czy fischery eterny lub inne 'zwykłe dokanałówki' mogą sprawiać mi problemy przy bieganiu czy ćwiczeniu i wypadałyby?

 

Aha i czy warto dokupić pianki comply? Może one załatwiłyby sprawę wypadania doków przy uprawianiu sportu?

 

Proszę o opinie i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności