Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 800 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój budżet oscyluje w granicach 800zł, więc w tym przedziale chciałbym kupić coś dobrego ;)

Z racji tego, że po kilkuletnim graniu padły mi CALe, tym razem myślę nad słuchawkami otwartymi.

 

Źródłem będzie prawdopodobnie Audiotrack Prodigy HD2, choć rozważam także kupno DACa.

 

Poczytałem i znalazłem bardzo pozytywne opinie na temat tych modeli:

 

AD500

K540

DT990 PRO

HD598

 

I tutaj najważniejsze pytanie czy płacąc praktycznie 2 razy więcej za niektóre z tych modeli, nie przepłacam zbyt wiele, gdyż dźwięk w tych tańszych modelach nie będzie na tyle odbiegał jakością od tych droższych bym musiał wydawać 2 razy więcej ;)

 

Wybrałem te słuchawki, ale jeśli macie coś godnego do polecenia to także śmiało piszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie znowu CAL'e? Co chcesz zmienić względem nich? Po tych odpowiedziach wybór będzie o wiele prostszy. Dużo osób zna grę CAL'i i uwzględniając twoje poprawki do ich dźwięku łatwo będzie coś dobrać...

Podane przez Ciebie słuchawki mają spory rozrzut w stylu grania. Trzeba pamiętać, że jeśli jakieś słuchawki są ideałem dla kogoś to nie ważna jest cena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności