Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] dokanałowe do sansy clip + ~100 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Obudowa driverów wykonana jest z metalu (aluminium) i wygląda estetycznie (na zdjęciach wyglądają trochę "grubo i niezdarnie", w rzeczywistości ich kształt jest bardziej smukły). Sprawiają wrażenie solidnych i trwałych, co przy sprzęcie przenośnym jest sporym atutem. Nie są ciężkie i nie wypadają z uszu.

 

Pozory, jak na doki są bardzo dobrze wykonane, kabel w oplocie może jest lekko za sztywny, ale na pewno nie można im zarzucić tandetności wykonania

Edytowane przez AndraKuf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starą serie ciężko będzie znaleźć, być może w sklepach nawet nie zaktualizowali zdjęć.

porządny kabel jest w a-jaysach, jedyną wadą ich był jack zalewany na ciepło, co powodowało często że słuchawki przestawały grać, po wymianie jacka nie ma z tym problemu + nie plącze się kabel. w SM kabel jest bardzo marniutki, łatwo i jego zerwanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brainwavz alpha ma jack kątowy kto powiedział że ma prosty a dokładne 45 stopni. Kabel bardzo wytrzymały za 2 miesiące koniec gwarancji a kabel nienaruszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre tłumienie szumu z otoczenia, jak najlepsza jakość dźwięku, jack kątowy. nie wiem co można jeszcze dodać..
z jackiem kątowym będzie problem.

ale z prostym mogę polecić BW Alpha, SM PL21, Mee M9, z używanych to może wyrwiesz SM E10, z nieplączącym się kablem a-jays three.

 

jacka zawsze można wymienić :)

Tutaj napisałeś z Jackiem prostym i wymeniles alphy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal sugeruje alphy ale nic nie napisałeś o dźwięku wolisz basowy spokojniejszy czy jaki tam chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności