Skocz do zawartości

[imp-100] Nowy Polski Firmware


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dluzszej przerwie!!!

 

Mam dla Was nowy firmware do iMP'a-100 :D Jest to wersja VER - 2.50PL [1.10].

A oto czym rozni sie od poprzedniej:

+ polskie znaki w tagach sa zamieniane na znaczki bez ogonkow (w "normalnej" wersji softu wyswietlane sa krzaczki lub nic), niestety nazwy plikow nadal sa wyswietlane nieprawidlowo i na dzien dzisiejszy nie widze mozliwosci poprawy tego "bledu";

* poprawiona literowka: "Aby Sotrow." na "Aby Sortow." (dziekuje forumowiczom za zwrocenie mi uwagi na ten blad).

 

Plik mozna pobrac stad:

http://www.imp-100.fks.pl/IMP-100_VER-2.50...50PL_[1.10].rar.

 

Prosze o uwagi dotyczace tego firmware'u, gdyz moze sie okazac, ze czasem, niektore znaczki sa zle wyswietlane - u mnie wszytsko jest OK, ale u Was nie musi tak byc, dlatego tak wazne jest abyscie mowili co i jak.

 

Pozdrawiam,

CyberDe@th.

 

PS.

Od razu mowie, ze na dzien dzisiejszy nie moge spolszczyc zadnego softu do innych odtwarzaczy, gdyz nie mam na czym go testowac, a bubli nie chce wypuszczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej - widzisz... problem w tym, ze dany sprzet musi byc sprawny, a przynajniej musi prawidlowo odtwarzac plyty i miec dzialajace wyswietlacz i klawisze. Mnie nie stac na to, zeby kupowac kazdy model i na nim testowac nowy soft, a trzeba to zrobic. A jesli chodzi o MiP i sprzet od nich - nie sadze, zeby mieli cos, co mogliby udostepnic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich posiadaczy iMP'a 100. Niestety juz nie dzialaja linki, a to z powodu przenosin FKS'u na nowe serwery :/

 

Na razie prosze sie zglaszac po pliczek na priv'a (najlepiej mail'a wyslac), a mnie moze uda sie zalatwic troche miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

moglibyscie dac jeszcze raz linka do tej polskiej wersjki softu ??...bo ten link na poczatku juz nie działa :/....albo jesli by ktoś był tak uprzejmy i wysłał mi na maila to wielkie dzięki ;-) sir_lukas1@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności