Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki kupić, zamknięte/ do kanałowe / ? Problem z KSC75


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Koledzy z forum mi tu kiedyś radzili aby nie brać HD202, teraz mając KSC75 nie wziął bym HD202 :)

Słucham teraz KSC75 na kompie z SB Live i jakość zdecydowanie lepsza od HD202, w Sennheiser dźwięk jest taki jakby to powiedzieć mało wyrazisty, środek kiepski, wysokie również, a bass do "kitu". Sorry ale nie wiem jak określić :)

 

Tutaj wtrącę jedno pytanko odnośnie KSC75 zanim przejdę do sedna, mianowicie:

Przy głośniejszym słuchaniu przy basie robią przy uderzeniach bassu tak "ziu" "ziu" "ziu" Szczególnie z zewnętrznej strony to słuchać, choć mając na uszach też da się to bez problemu słyszeć i trochę denerwuje. Pytam gdyż mam je kilka dni, i nie wiem czy są jakieś uszkodzone, czy po prostu tak grają ?

 

Pragnę sobie kupić jeszcze, do kanałówki które by grały podobnie, mam EP630 są fatalne, dają po uszach, środka nie słyszę. Bass w miarę.

Do uszne również mam w planach kupić.

Aktualnie KSC75 słucham z telefonem Samsung C3530 - od biedy ujdzie.

Ale z odtwarzaczem nie problem, jak będę miał słuchawki to w sklepie można posłuchać to wybiorę co mi pasuje, mam nadzieję że coś wybiorę.

Niestety słuchawek nie można posłuchać bo są w pudełkach zapakowane.

 

Zamknięte to będę głównie słuchał z komputerem, narazie SB Live potem ASUS Xonar, ale czasami też z przenośnym odtwarzaczem.

Pytanie czy coś kupię, i ile muszę dać aby grało podobnie do KSC75 ? Bo był problem z tego co pamiętam kilka lat temu aby coś kupić fajnego w rozsądnej cenie, mam na myśli koło 180zł.

Do uszne (pchełki) i do kanałówki myślę że będą tańsze, w końcu KSC75 za 70zł grają dla mnie dobrze :)

 

Jak w tej cenie nie będzie nic dobrego, to chciałbym się dowiedzieć ile muszę dać, i jakie modele by zagrały podobnie do mojego KOSS a.

 

Z góry dziękuję za pomoc, bo na pewno nic nie kupię w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności