Skocz do zawartości

Takie Dziwne Moze Pytanie....


Victius

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie cos z wkładanych do Opeth... :) do tego typu muzyki jezeli bedzie trzeba to przeznacze 200zl ale mysle ze to przesada. Zastanawiam sie..no tutaj to wiadomo ep-630,Sen mx500...wiecej to chyba nie ma dobrych..

Jezeli chodzi o te Cresyny to nie podchodza mi zbytnio sa takie hmm... puste..za pomoc bardzo dzieki.

Jezeli ktos mnie przekona ze Koss porta pro miazdzy epki i te senki to wezme kossy. :)

 

 

Jezeli temat zbedny to prosze usunac lub przeniesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszym wyborem (jakość/cena) są ep-630. W sklepie kosztują 59 zł

 

w którym sklepie mają je za tak niską cene??

bo na allegro to minimum 69zeta plus przesylka i sie robie 80zl.

 

podziel się ze mna tą wspaniałą informacją gdzie mają Ep-630 za 59złotych????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszym wyborem (jakość/cena) są ep-630. W sklepie kosztują 59 zł

 

w którym sklepie mają je za tak niską cene??

bo na allegro to minimum 69zeta plus przesylka i sie robie 80zl.

 

podziel się ze mna tą wspaniałą informacją gdzie mają Ep-630 za 59złotych????

 

 

W Avansie w Zielonej Górze nowe z gwarancją i w opakowaniu kosztują 59 zł. Włąsnie kończę na nie zbierać kase i kupuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Kpp nie mozna nosic na karku..ale nie wazne..

Czy Epki nadaja sie do muzyki gitarowej? Tak jak pytalem w pierwszym poscie :]

Chodzi mi o to czy dzwiek takiej muzyki bedzie cieply bo na tych Cresynach to czasem nie da sie sluchac.

Zwielu wypowiedzi to Epki wygrywaja ..ale czy wygrywaja z Sen mx500? jezeli chodzi o dzwiek.

 

Jak Epki miazdza Cresyny to biore epki :P Dzieki

Cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ep-630 to zupelnie inna jakosc dzwieku niz dolaczane do Irivera Cresyny. Przede wszystkim sa o wiele glosniejsze. Maja przyjemniejszy bas i dobrze oddaja srednie oraz wysokie dzwieki. Jak sie przesiadlem na epki to od razu zrezygnowalem z srs na rzecz wlasnych ustawien eq. Ta zmiana dala mi jeszcze wieksza przyjemnosc ze sluchania tego co wydobywa sie z mojego T10. Takze kazdemy bede polecac EP-630 jako bardzo dobre sluchawki, ktore pozwola cieszyc sie dobrym dzwiekiem za niewygorowana cene!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze-w zyciu nie ma szans zeby Epki miazdzyly Cresyny z Irivera-jesli juz pod wzgledem naturalnosci dzqwieku jest odwrotnie. Nie mowie ze Epki to slabe sluchawki -sam je mam i chwale-sa malutkie-latwo j schowac do kieszeni, maja swietna izolacje, sa wygodne, maja spektakularny dzwiek-bas naprawde jest swietny ale reszta gorsza niz w Cresynach gdzie gitarki sa swietnie slyszalne i czuc powietrze, wieksza przestrzen -g. mnie Cresyny sa lepsze dzwiekowo ale na zewnatrz (i w autobusie tramawaju) lepsze beda jednak Epki-ktore jednak graja przyzwoicie i cieplo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności