Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 70 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem tutaj nowy. Mój dobry kumpel polecił mi to forum mówiąc, że tutaj zdobędę poradę jakiej szukam. Szukam słuchawek dokanałowych do ceny 70zł z wysyłką (linki z allegro poproszę). Słucham szczególnie rapu, psycho rapu, czasem dubstepu. Źródło dźwięku pochodzi z telefonu samsung galaxy s ( po wgranej modyfikacji na dźwięk voodoo sound).

 

Zapomniałbym, zależy mi na takim przyjemnym dla ucha basie.(nie wiem czy to napisałem profesjonalnie).

 

Kiedyś używałem Sennheiser CX 200, ale były takie sobie.Z tego co przeglądałem allegro, widziałem podróbki monster beats'ów, miałbym też pytanie co o nich sądzicie, czy dobrze grają, jak z bassem.

 

Proszę Was bardzo o pomoc, chciałbym już dzisiaj coś zamówić.

 

http://allegro.pl/sluchawki-monster-beats-by-dr-dre-mp3-wys-polska-i2306372076.html

 

http://allegro.pl/philips-she8500-she-8500-wyprzedaz-i2324690890.html

 

http://allegro.pl/sluchawki-creative-ep-630-nowe-oryginanle-wys-24h-i2299442424.html

 

http://allegro.pl/sluchawki-monster-beats-dr-dre-mp3-wy-polsk-biale-i2313493889.html

 

 

Które z tych? Ciągnie mnie na te monstery, będą spoko? :P Nie pogorszy mi się słuch itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje:

- Brainwavz Alpha

- MEE M2

- Soundmagic PL11

- Jays a-Jays One

- Panasonic HJE120 (opcja ekstra budżetowa)

 

W podróbki Beats nie ma co się pchać bo zagra pewnie słabo a i ryzyko że się szybko rozleci. EP630 z kolei to już stary model który nawet kiedyś jakiś super nie był więc chyba też nie warto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli odpowiednio dobierzesz gumki to wytłumią naprawdę dobrze. Nie słuchałem PL11 ale M2 grają ładnie, choć trochę za bardzo bassem - dobre ustawienie eq i są to naprawdę fajne słuchaweczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mee m2 i te sm sa slabsze chocby od bw alpha.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat oczywiste:) Ale jak już mają być nie drogie to chyba M2 do 70 ziko to dobry wybór? Z przesyłką stoją koło 60 a i tak grają o niego lepiej od EP-630.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze maja zbyt duzo konkurencje ze strony sm es18.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja całe życie jechałem na 2 modelach słuchawek - standardowe od SE W890i (warte 10 zł) i standardowe od Samsunga Galaxy S (warte 20 zł) i było ok, więc słuchawki za 50zł to będzie dla mnie full wypas :)

 

PL11 odpadają, bo trochę za drogie (85-100 zł z przesyłką). Natomiast Mee M2 mieszczą się w budżecie i w tej chwili chyba na nie bym się zdecydował. A PL13+ ? Lepsze czy gorsze od Mee M2 ?

 

Nie słuchałem PL11 ale M2 grają ładnie, choć trochę za bardzo bassem - dobre ustawienie eq i są to naprawdę fajne słuchaweczki.

No mam nadzieję, że EQ pomoże, bo zbyt duże basy mogły by mi przeszkadzać.

Edytowane przez pazday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie stety musisz bawic sie w pol srodki bo w es 18 masz ladna srednice i do tej muzyki za malo basu a w mee m2 wkraczasz e swiat basowego potwora rozbijajacego szyby na polowie glosnosci :rolleyes: . Albo zbierasz i bierzesz bw alphy laczac 2 modele wyzej w idealna calosc albo tak jak juz napisalem polsrodki.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... 80 zł to trochę za dużo jak na mój budżet. Co do basów... ja chcę mieć basy, czasem małe czasem duże, ale nie takie, żeby rozwaliło mi uszy. Ale od tego są equalizery (np w PowerAMP), żeby dostosowywać jakość dźwięku (tutaj basy) do swoich potrzeb. Więc ? Mee M2 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mee m 2 graja na ukos podbite basy przytlumiona reszta power amp ci nie pomoze. Ale jak chcesz ja jak kupuje to wole dolozyc niz brac cos gorszego aby zaoszczedzic grosze. Mozesz tez kupic uzywki albo nieotwarte z 2 reki i kupisz za 70 zl. Wystarczy chciec.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności