Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 700 zł i źródło


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar wyposażyć się w sprzęt audio, a mianowicie Słuchawki oraz DAC/Karta dźwiękowa. Wprawdzie swoją uwagę skupiłem głównie na Audio-Technica ath-a700, gdyż znalazłem je w dobre cenie za około 600 zł, lecz na razie nie wiem jakie źródło będzie odpowiednie, mam kilku odpowiednich np. Fiio E10, lecz jest to DAC mało przyszłościowy, a ja wolałbym kupić coś tak za 500-600 zł (tą karte/DAC), a żeby w przyszłości nie martwić się o zmianę źródła. Lecz czytając tak i czytając, stwierdziłem, że skupiłem się na jednym słuchawkach, a tak naprawdę w tej klasie jest jeszcze parę innym. Tutaj więc moje pytanie do was, na jakie słuchawki tej klasy warto zwrócić uwagę. Czy jednak zestaw Audio-Technica ath-a700 + jakiś DAC to bardzo dobre połączenie w cenie do 1000 zł. Dodam, że moje preferencje muzyczne, to na pewno dobry bas, myślę, że również duża scena i dobry wokal. Muzyka taka jak reggae, elektroniczna, trochę rapu, rock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki wolisz otwarte czy zamknięte?

 

Fiio E10 ma dobre opinie jak na ten przedział cenowy. Jest jeszcze uDAC2, ale ma jakieś problemy z potencjometrem na początku skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na odsłuchach i najbardziej w mój styl pod pasowały mi Beyerdynamic DT 880 250 ohm oraz DT 860, z tym, że 860 to taka gorsza i tańsza wersja 880. W tym sklepie audio, odsłuchiwałem na DAC-u Calyx Coffee ( bardzo fajny DAC) i ten gościu powiedział, że będzie to dobry DAC do tych słuchawek. Lecz problem w tym, że jest lekki problem z dostępnością tego DAC-a i opiniami, choć akurat jest to jedyny sklep w Polsce z tym DAC-ie. Pytanie moje jakie będą jeszcze tak samo dobre lub nawet lepsze DAC-e do tych słuchawek DT 880 jako alternatywa, może być taniej lub podobna cena do tego Calyxa (900 zł.) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności