Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki dokanalowe do 100zł gt540


iGet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym nabyć jakieś słuchawki dokanałowe do telefonu lg gt540. Jakie wybrać? telefon ma zaladowany nieoficjalny Android z dobrym wsparciem audio, ma też wgrane stery audio z beats audio - te które są w nowych htc. Wcześniej miałem skullcandy jib i na moje ucho było nieźle. Szukam czegoś z mocniejszym basem. Słucham ragga, rapu, dubstepu i muzyki klubowej. Proszę o pomoc.

Edytowane przez iGet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 100 polecam brainwavz alpha ew. Te nuforce za 100 ale zapomnialem nazwe. Zjedz troche teamatow nizej bo byly juz podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sm nie ja nie lubie tej firmy. Nuforce beda bardziej basowe niz jakiekolwiek sm a brainwavz nadaja sie chyba do kazdej muzyki pod lekkim eq i alpha moim zdaniem sa bardzo wytrzymale wiec kiedys je sprzedasz i zainwestujesz w cos lepszego a jak pewnie czytales zainteresowanie bw alpha jest duze.

Ps pamietaj o power amp na nim osiagniesz najlepszy efekt dzwiekowy + ma on swietny eq a nie dsp menager. Mam pojecie ze wzgledu na to ze sam mam lg gt 540 jak chcesz cos wiedziec pytaj mnie pw.

 

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Meelectronics M2 - 63zł z przesyłką. Grają idealnie.

 

http://allegro.pl/meelectronics-mee-m2-jak-pl11-pl12-dobry-wybor-i2227439538.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Zalezy jak dla kogo jesli lubisz granie jednyn pasmem to moze i bo ja w tych sluchawkach rozrozniam tylko bas reszta jest na 1 z +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze się. Jeśli jedziesz na normalnym eq to grają jak chcą ale jak odrobine pogrzebiesz to masz i bass i środek i fajny sopran oraz świetną dynamikę. Bass to można rozróżniać w EP-630.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sopran my rozmawiam o tych samych słuchawkach ile trzeba dać na rockboxie bas - 10 i wokal +15. Ja tam szczerze odradzam te słuchawki trochę dokładasz i masz już całkiem inny dźwięk. No chyba, że na upartego do 50zł to może, ale to ja bym zamiast tego kupił lepsze używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności