Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Gumki do skullcandy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum, i posiadam słuchawki skullcandy INK'D, zgubiłem wszystkie "gumki" i chciałbym się zapytać jakie mógłbym kupić czy poprostu uniwersalne najtańsze na allegro czy coś innego ? Nie wiem jak jest z tymi rozmiarami i typami bo są jakieś piankowe, sylikonowe itd. Jakie będą najlepsze do tych słuchawek ?

 

z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś odpowiadają słuchawki to czemu ma je zamieniać? Każdy ma inny gust, a nie każdy potrzebuje high endu, bo nie jest audiofilem... Muzykę może traktować jako urozmaicenie w drodze na uczelnię itp nieprawdaż?

Teraz wracając do tematu. W media markt za 10zł bodajże można kupić silokony do słuchawek firmy Vivanco :) Ja kupiłem je do CX300, które kiedyś miałem i nie różniły się znacznie od tych z zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś odpowiadają słuchawki to czemu ma je zamieniać? Każdy ma inny gust, a nie każdy potrzebuje high endu, bo nie jest audiofilem... Muzykę może traktować jako urozmaicenie w drodze na uczelnię itp nieprawdaż?

Teraz wracając do tematu. W media markt za 10zł bodajże można kupić silokony do słuchawek firmy Vivanco :) Ja kupiłem je do CX300, które kiedyś miałem i nie różniły się znacznie od tych z zestawu.

Też prawda ale może autor ma budżet na nowe słuchawki i chce je zmienić albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wracając do tematu. W media markt za 10zł bodajże można kupić silokony do słuchawek firmy Vivanco :) Ja kupiłem je do CX300, które kiedyś miałem i nie różniły się znacznie od tych z zestawu.

Ewentualnie w Audiomagic są za dyszkę silikony NuForce (S,M,L i Triflange)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności