Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Wytrzymałe dokanałowe słuchawki do biegania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o pomoc w dokonaniu odpowiedniego wyboru przy zakupie dokanałowych słuchawek z silikonowymi gumkami. Mają służyć przede wszystkim do biegania, więc przede wszystkim interesuje mnie ich trwałość, wytrzymałość - żeby zbyt szybko nie przestały działać pomimo przypadkowego szarpnięcia kablem czy kontaktu z potem. Cena maksymalnie do 100 zł, a najlepiej by było do 50. ;)

Dźwięk oczywiście miałby być jak najlepszej jakości, ale to jest kwestia drugorzędna i o niej myślałbym po spełnieniu warunku trwałości. Na jakiejś większej izolacji od otoczenia szczególnie mi nie zależy. Z mniej ważnych kwestii wolę gdy kabel jest symetryczny.

Z góry najmocniej dziękuję za pomoc.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o pomoc w dokonaniu odpowiedniego wyboru przy zakupie dokanałowych słuchawek z silikonowymi gumkami. Mają służyć przede wszystkim do biegania, więc przede wszystkim interesuje mnie ich trwałość, wytrzymałość - żeby zbyt szybko nie przestały działać pomimo przypadkowego szarpnięcia kablem czy kontaktu z potem. Cena maksymalnie do 100 zł, a najlepiej by było do 50. ;)

Dźwięk oczywiście miałby być jak najlepszej jakości, ale to jest kwestia drugorzędna i o niej myślałbym po spełnieniu warunku trwałości. Na jakiejś większej izolacji od otoczenia szczególnie mi nie zależy. Z mniej ważnych kwestii wolę gdy kabel jest symetryczny.

Z góry najmocniej dziękuję za pomoc.

Pzdr.

 

Brainwavz Alpha jeżeli chodzi o jakość dźwięku w tej cenie. Najtańsze JAYS-y jeżeli chodzi o jakość wykonania, ale dyskusyjną wygodę. Ale w cenie, którą podałeś nie da się zjeść ciastka i mieć ciastko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności