Skocz do zawartości

Sansa E2xx Tuning I Triki :)


djpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam całą załogę i wszystkich użytkowników tego forum.

Jestem tu nowy tak więc proszę o wyrozumiałość, mam kilka pytań a mianowicie posiadam Sanse e250v2 soft V03.01.11F i mam problem z nią, nie mogę odtwarzać na niej filmów czy to normalne dla tego modelu czy ja popełniam jakiś błąd przy konwertowaniu plików video, po konwertowaniu pliki video są na Sansie komp je widzi a jak odłączę od kompa i wejdę w menu->video -> to jest napis <pusta>. Dodam jeszcze że w ustawieniach nie ma czegoś takiego jak ustawienia USB. Konwertuje w programie Sansa Media Converter 2 bo pierwsza wersja nie widzi Sansy. Program konwertuje zdjęcia i je widzi Sansa.

Proszę o pomoc bo czytałem już wiele tematów z tym związanych i żaden nie miał odpowiedzi dobrej na to, czy jestem już skazany na to że tyko będę miał zdjęcia i mp3 bez video bo to wersja v2.

Pozdrawiam wszystkich. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za szybką odpowiedź ten soft 03.01.16 muszę sam wgrać czy przez program Sansa Updater pujdzie? I mam jeszcze pytanie czy ten soft ma menu PL. ?

 

 

Witam poradziłem sobie z tym problemem video :D

Jeśli ktoś ma ten sam soft co ja 03.01.11F i nie chce mu wejść soft 03.01.16F to niech ściągnie Sansa Media Converter wersję 1.0 BOO4.256CDG na tym konwerterze śmiga video bez problemów i nie trzeba ustawiać żadnych trybów USB.

Program jest dostępny jak się włączy program Sansa Updater przy podłączonej sansie do kabelka i wtedy można go ściągnąć ma jakieś 108MG.

Pozdrawiam wszystkich. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja tam nie używam rhapshody.wg. mnie, jest to dzidostwo , poniewaz pewnego razu chciałem wrzucyc pare piosenek wszystko git tylko potem zeby je usunać nie mogłem tego zrobic.dlatego teraz podłączam sanse i wrzucam piosenki na dysk wymienny (sansa e260 G;) i wszystko działa bez problemu.A co do okładek to prosze sciągnąc sobie mp3tag.następnie podlączyć plejera .włączyć mp3tag zmienic folder na sansa e200 załadują sie wszystkie piosenki potem naezy dodac znacznik(klikając ppm na piosenke)i "dodaj nowy znacznik"pamietajcie aby obrazek był 200x200 i nie przekraczał 32kb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam

 

zastanawiam się którą z tych dwóch opcji wybrać[sansa E200v1 czy e200v2] i mam kilka pytań odnośnie tego tematu napewno będe miał rockboxa mam na nano i swietnie sie sprawuje takze pytania dotyczą sansy z rockoboxem:

 

- Jak wygląda sprawa kartami tzn do jakich najpojemnieszych kart mozna rozszerzyć pamięć

- Która z tych dwóch wersji lepiej gra słucham Rocka i mozcnieszych brzmien

- Jak wygląda sprawa z baterią gdzie dłużej trzayma

- Czy da sie jakos inaczej rozpoznac wersje niz po wersji oprogramowania?? (3.xxxxx - v2) (1.xxxxx - v1)

- I jak wygląda w porównaniu dzwikowym z nano 2g

 

z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności