Skocz do zawartości

Sansa E2xx Tuning I Triki :)


djpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie sie powtórze bo mam wrażenie że już gdzieś widziałem taki temat ale cóż od niedawna mam linuxa no i tu sie pojawia pytanie czy jest jakaś linuxowa wersjia" windows media player " no i mam też problem bo po podłączeniu do kompa nie widzi go a otwarzacz pokazuje że jest odłączony i tylko sie ładuje :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ja chce sobie zainstalowac Amerykanskie oprogramowanie, podmienilem juz 2 pliki, chce instalowac i wyskakuje mi ze mp3 nie jest podlaczony i ze mam wejsc Settings -> USB -> MSC Mode. Co robić ?

hehe no skoro ci wyskakuje ze trzeba tam wejsc to czemu tego nie zrobisz? :D musisz zmienic na MSC a tak pozatym po co teraz zamienic na amerykanskie firmware jak w najnowszej wersji europejskiej jest i jezyk polski, zwiekszona glosnosc oraz custom eq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boźe człowieku cud że udało ci sie kupić odtwarzacz!Umjałeś podejść z nim do kasy? Dziwne <_< Weż odtwarzacz do ręki, włącz go (taki mały czarny okrągły przycisk nie ten wokół niebieskiego pierścienia)poczekaj aż się włączy(odtwarzacz) znajdź w nim menu settings(w odtwarzaczu) USB MODE-->MSC i to wszystko. Chyba wież jak obsługiwać odtwarzacz?? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boźe człowieku cud że udało ci sie kupić odtwarzacz!Umjałeś podejść z nim do kasy? Dziwne <_< Weż odtwarzacz do ręki, włącz go (taki mały czarny okrągły przycisk nie ten wokół niebieskiego pierścienia)poczekaj aż się włączy(odtwarzacz) znajdź w nim menu settings(w odtwarzaczu) USB MODE-->MSC i to wszystko. Chyba wież jak obsługiwać odtwarzacz?? :blink:

 

 

Wybaczcie, jestem ułomny hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boźe człowieku cud że udało ci sie kupić odtwarzacz!Umjałeś podejść z nim do kasy? Dziwne <_< Weż odtwarzacz do ręki, włącz go (taki mały czarny okrągły przycisk nie ten wokół niebieskiego pierścienia)poczekaj aż się włączy(odtwarzacz) znajdź w nim menu settings(w odtwarzaczu) USB MODE-->MSC i to wszystko. Chyba wież jak obsługiwać odtwarzacz?? :blink:

 

 

Wybaczcie, jestem ułomny hehe :D

hehe Taz nie nabijaj sie z niego przeciez napisal ze ma wolne do poniedzialku :P

pozatym to koniec pisania glupot bo robi sie SMIETNIK juz tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem opis jak zmniejszyć rozmiar pliku .mov ale nie do końca mi się udało, po konwersji OT nie może odtworzyć pliku - tzn cały czas jest czarny ekran

http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?t=6759

co do tego programu to mi chodzi o jakiś inny sposób- nie chce instalować tyle programów żeby móc kilka fotek obejrzeć ( jak obróce zdjęcie przed konwertowaniem to czasem zajmuje cały ekran ale nie zawsze to działa...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem opis jak zmniejszyć rozmiar pliku .mov ale nie do końca mi się udało, po konwersji OT nie może odtworzyć pliku - tzn cały czas jest czarny ekran

http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?t=6759

co do tego programu to mi chodzi o jakiś inny sposób- nie chce instalować tyle programów żeby móc kilka fotek obejrzeć ( jak obróce zdjęcie przed konwertowaniem to czasem zajmuje cały ekran ale nie zawsze to działa...)

 

przeciez to tylko jeden program i do tego bajecznie prosty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#TRYB SERWISOWY/PRZYWRACANIE SYSTEMU#

1. wylacz plejera

2. wlacz przycisk HOLD

3. nastepnie przytrzymaj przycisk DYKTAFONU i nacisnij POWER ON

4. uruchamia sie tryb serwisowy

5. podlacz kabelek

6. w Moj komputer jest widoczny nowy dysk 16MB-FORMAT

7. kopiujemy na niego 2 pliki BL_SD_boardSupportSD.rom i PP5022.mi4

8. nastepnie odlanczamy kabel od plejera i po chwili rebotuje sie system

9. Wylacz przycisk HOLD i wlacz plejera

 

W trybie serwisowym mozna wrzucac zmodyfikowane firmware z innymi wygladami graficznymi, wiecej informacji TUTAJ

Na drugiej stronie "AleX69" zamiescil linki do plikow ktore mozna wrzucic na dysk przy uruchomionym trybie serwisowym i przywracaja nam firmware

Wersja europejska: Firmware 1.01.11E

Wersja amerykanska: Firmware 01.02.12A

Wyrzucać z plejera muze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności