Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do 100zl grajace z sansa clip +


Rekomendowane odpowiedzi

Siemano.

 

Poszukuje dokanałowych słuchawek które dobrze zgraja sie z sansa clip + . Słucham rapu. Budzet to MAX 100zl, najlepiej okolice 80. ( jbc posiadam wzmak fiio e5 )

 

 

Poki co myslalem nad pl11 , moze jays a-jays one?

 

Co wg was najlepiej sprawdzi sie przy tym zestawieniu + muzyce ?

 

Prosze o szybka porade gdyz chciałbym dokonać zakupu jutro przed poludniem ( nie mam mozliwosci odsluchu, zakupuje przez internet )

Edytowane przez plemotnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to a-jays'y są niewygodne, a poza tym mają efekt mikrofonowy, więc odpadają.

Clip+ z SM PL11 według wielu to bardzo dobry zestaw. Czytałem że, najlepszy do ok. 200zł.

W tej cenie to chyba tylko PL11. Sam kupuje klipa tak za ok. miesiąc, ale na słuchawki kupuje do ok. 150zł.

PL11 będą najrozsądniejszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru jesczr alphy mniej basu wiecej szczegolow I mee m2 czyli czysty bas I nic wiecej taka mini tuba basowa pl 11 to posrednie miedzy nimi. Wybor nalezy juz do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mee m2 to są dość słabo wykonane.

Nie wiem, skąd taka opinia. Ja jednak mogę powiedzieć nieco więcej w tym temacie i ilość wadliwych modeli MEE M2 w porównaniu do choćby takich PL11 jest co najmniej 8 razy mniejsza (biorąc pod uwagę oczywiście wszystkie rodzaje wad).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel maja dobry ale gumki I obudowy sa mizerne ja mam braiwavz alpha kupilen rok temu I nie mam z nimi problemow. Jesli przechodzisz jakis sluchawek to bedzie zachwycony ale po roku trzeba zmienic bo ucho chce lepszych nausznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, potrzebuje jeszcze troche opini, wzialbym Brainwavz Alpha lecz nie ma ich nigdzie dostepnych w polsce :/ ( jbc posiadam jeszcze wzmak fiio e5 )

 

Co myslicie jeszcze o a jays one ?

 

Ewentualnie na forum wisza NuForce NE-700M za 150zl. Moglbym sie wykosztowac do 150 jezeli naprawde te sluchawki bylby dobre z sansa ; >

 

Refresz chlopaki, naprawde pilnie potrzebuje tych sluchawek : <

Edytowane przez plemotnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha graja moim zdaniem graja bardzo naturalnie. Bas nie zalewa innych pasm kazde wychodzi tak jakby na przod kiedy powinno z clipem graja dobrze, a ogolnie sa latwe do napedzenia. I moim zdaniem jak na doki nie mecza mi sie tak uszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności