Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne SONY MDR XB 700 czy Creative Aurvana Live


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Tak więc zastanawiam sie nad zakupem słuchawek podanych w temacie, i strzeże nie mam pojęcia które wybrać ponieważ jedni polecają CAL ,a inni podpowiadają ze mdr-ki są lepsze. Tak więc czekam na wasze opinie.

Linki do stron słuchawek:

Sony MDR XB 700

http://www.sony.pl/product/hps-extra-bass-and-dj/mdr-xb700

Creative Aurvana Live

http://pl.store.creative.com/sluchawki/aurvana-live/437-17088.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XB700 to sam bas ;) CAL! nowe też nie są wcale takie dobre jak powinny być. Może lepiej w tej cenie Shure SHR240? Moim zdaniem zagrają lepiej od nowych CAL!. Jak możesz to podaj jeszcze jaką masz kwotę do przeznaczenia na słuchawki i do jakiej muzyki jaką być przeznaczone oraz jakie źródło je napędzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena powinna być w przedziale 250-300 złotych. Co do muzyki to mają byc do reggae, ragga, ska i dancehall-u, a słuchawek będę uzywał raczej na wszystkim czyli telefonie, mp3, komputerze. Ogólnie na wszystkich urządzeniach gdzie można posłuchac muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XB700 to sam bas ;)

Słuchał? :P

BTW SRH240 do reggae to słaby pomysł. Może AKG K518? Acz ja polecam posłuchać XB700, taki Sean Paul urywa na nich łeb w kolanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety miałem okazje słuchać całej serii xb i bas dla mnie jest przesadzony, zasłania mi resztę i zabiera przyjemność ze słuchania. Dla mnie bas to jest dobry w Hd661 z clipem i eq z lekkim podbiciem basu. Po 200h grania jest idealnie więc nie ma się co dziwić że ta ilość basu w xb mi przeszkadza (słuchawki dobre dla bassheadów). Nie pamiętam już zbytnio grania Fostexów ale dla mnie to też fenomenalnie grające słuchawki były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, żeby można było gdzieś jeszcze kupić xb700 w miarę tanio, tak jak xb500. Wydaje mi się, że już tego nie produkują bo wszędzie gdzie zaglądałem jest komunikat: "produkt niedostępny".

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Porównanie wszystkich trzech modeli, MDR-XB300, MDR-XB500, MDR-XB700. Co ciekawe gość stawia na XB500, o XB700 nie wypowiada sie super pochlebnie.

 

PS Jeśli kupowałbym Soniaki, postawiłbym na ZX700.

Edytowane przez m4tt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3 wiesz gdzie można kupić w miarę tanio nowe xb700 ?

 

m4tt słuchałeś xb700? Możesz porównać do zx700?

 

Właśnie widziałem gdzieś na forum wykres zx700 i wynika z niego tyle, że na pewno nie są to basowe słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności