Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Polecane ciepłe doki do 200zł (+/- 50zł)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od razu sorry jesli owy temat sie przewinął ale naprawdę w natłoku informacji już się z lekka pogubiłem. Przejde do rzeczy bez zbędnego owijania.

Słuchawki mają grać na i7 (zimny, podobno metaliczny nawet charakter grajka). Muza: ciezkie symfo brzmienie, trance, folk - czyli tak troszke uniwersalnie mialoby byc...chyba nazywaja to brzmieniem FUNOWYM (z kopniakiem, mięskiem w graniu). Bas ma być konkretny lecz nie przysłaniający reszty pasma. Scena dobrze rozwinięta. Wiekszosc muz jest w jakosci mp3 320kb.

 

Moje dotychczasowe doswiadczenie z dokami opiera sie na EP630 i EX85..czyli nie mam sie czym pochwalic jesli chodzi o jakosc :(.Mam takze UR40 lecz to nie doki a nawet z nimi nie do konca jestem zadowolony (mam wrazenie lekkiego stlumienia dzwieku...lecz bardzo ladnie grają mimo to). Chce SKOKU jakosciowego abym mogl sie przyslowiowo "zakochac" i czuc jak na koncercie - gitary, bas zeby otaczaly itp :)

 

OKEJ...szukalem...czytalem...2 cale nocki...i...takie cieple sluchawki znalazlem (gdzies wyczytalem ze najlepiej aby byly GORĄCE aby zgrać się z i7 dobrze..istnieje taki charakter brzmienia wogóle???):

1-NuForce NE-700X

2-Brainwavz M2 (moze m3,m4???)

3-Fischer Audio Eterna

4-MEElectronics MEE CC51

5-SENNHEISER CX 400 II Precision

 

CO NAJLEPSZE?????CO MOZNABY WYBRAC W CIEMNO NIE BEDAC ZAWIEDZIONYM ZAKUPEM??????Chcialbym kazde z nich posluchac bo wlasne wrazenie bardzo sie liczy ale niestety nie mam jak/gdzie :(

Co do M2,cc51 i cx400 II nie mam pojęcia jakiej barwy brzmieniowej one są..:( Ktoś wie???

Wogóle to miał ktokolwiek doczynienia z takowymi powyższymi zespoleniami?????

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że słucham melodyjnego rocka, muzyki filmowej i folku, lubię dobrą postawę basowa. Po przeczytaniu kilku recenzji, zdecydowałem się, by wymienić moje MEE M9 właśnie na Fischer Audio Eterna.

 

Bardzo dobry, głęboki i mocny bas oraz ogromną stereofoniczna scena to to, co na pewno w nich znajdziesz. Eterny na tyle mnie się spodobały, że wyparły domowe AKG K530 i używam ich nawet podłączonych do integry w kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z M2,cc51 i cx400 II?Eterna miazdzy je wszystkie??Nigdzie nie moglem znalezc jak one (te 3 najpierw wymienione) zgrywaja sie z i7...

 

Ludzie wypowiadajacy sie na forach i pisza ze NuForce jednak jakosciowo podnosi poprzeczke nad eternami mimo ze jest tanszy od nich :) Czy ktos ma doswiadczenie takze z nuforce w polaczeniu z i7?

 

Tak patrzac z boku na firmy wymienione ciekawy jestem tez o te cx400 II...prosze o wiecej podpowiedzi :)

 

Jak na razie wydaje sie ze w ciemnno moznaby do mojego grajka wziasc eterny lub nuforcy...ktore by graly bardzij funowo????????????????????Bo wlasnie to najbardziej mi sie spodobalo w ur40 :)

 

A ze wszystkich wymienionych najbardziej funowe ktore by byly?:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze wszystkich co wymienilem najnaj cieple - funowe to te bullety? :)

A tak wychwalaja te eterny ponad wszystko

CX400 2 i NE-700X nie sa warte uwagi w porownaniu do tych pocisków??

Tak zauwazylem ze najlepkjej na allegro sprzedaja sie CX400 II, potem NuForcey a na koncu Eterny...ale sama iloscia sprzedanych egzemplarzy sie kierowac to byloby chyba troche glupiutkie :)

 

Ichris jak widze chyba wiesz o czym mowisz skoro miales w malzowinach tak wiele sluchafonow w przeszlosci :D

Ja w wiekszosci moge opierac sie o sucha teorie niestety i dlatego musze pytac pytac pytac :) Ale jak to mowia kto pyta nie bladzi :)

Te brookstone clear dual drive earbuds tez sa cieple??Ile toto kosztuje??Cos podejrzewam ze wiecej niz 200zl...to juz wyzsza polka niz eterny i bullety?:)

Edytowane przez CubeHiper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu. Mam całkiem podobne preferencje i budżet. Mój odtwarzacz to telefon - Samsung Wave i moje MEE M9 się niestety zepsuły. Mam teraz do wyboru coś w okolicach tych 200zł.

 

Mam kilka propozycji i proszę o pomoc w wyborze:

Fischer Audio Silver Bullet

Fischer Audio Eterna

NuForce - modelu nie sprecyzowałem jeszcze

a-Jays

 

Pomijając już kwestię dźwięku, chcę pozbyć się czegoś, co niesamowicie mnie irytowało przy MEE M9 - kabel był w nich beznadziejny i strasznie przenosił dźwięki. Ponadto, oczekuję dobrej jakości materiałów i spasowania. Nie przesadziłem z kryteriami? Pomożecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności