Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Wybór słuchawek nausznych.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na ogół nie tworze takich tematów, ale po kilku nieudanych zakupach słuchawek, potrzebuje małego nakierowania na właściwy tor.

 

Potrzebuje kupić słuchawki nauszne, raczej zamknięte do komputera z podpiętym Asusem Xonarem D2X. Ich główne zastosowanie będzie się sprowadzało do słuchania zarówno muzyki (instrumentalna/rock) oraz okazyjnego grania na kompie.

Obecnie zastanawiam się nad Senkami HD 380pro i mniej więcej w takim segmencie bym czegoś szukał.

 

Wcześniej używałem/używam:

Steelseries 5hv2 i 7h - w moim odbiorze za mało basu i szczegółów, natomiast wysokie tony mi dość podchodzą.

klipsch image s2 + sansa clip - używam na co dzień, rewelacji nie ma, basu również mi za mało, podobnie jak i dynamiki.

Denon AH-C751 - zdecydowanie bardziej mi odpowiadają, bas jest fajnie odczuwalny, jednak jednak nie schodzi na tyle nisko jakbym tego chciał.

 

Odsłuchiwałem Sennheiserów PC 360 i szczerze powiem, że wywarły na mnie ogromne wrażenie i właśnie do nich chciałbym się odnieść. Oczywiście nie zależy mi na micu, przede wszystkim chciałbym uzyskać podobne brzmienie - jednak za trochę niższą cenę.

Więc jeśli ktoś jest się w stanie jakoś nawiązać do powyższych i odpowiedzieć czy np 380 pro będzie w takim wypadku dobrym wyborem, będę zobowiązany :)

 

pozdrawiam.

 

Podbijam, co by ktoś pomógł nieco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności