Skocz do zawartości

Odtwarzacz pod wieżę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam taką mini-wieżę Panasonic. Stara, ale na nową kasy szkoda. Zresztą mam do niej sentyment, bo sam wymieniłem końcówkę mocy :) Od lat słucham na niej Mp3 z kompa, ale to troszku głupie, zwłaszcza w nocy. Jeszcze jak miałem starą komórkę SE to ona dawała nieco rady, teraz Samsung PIxon już tylko wkurza w tym względzie.

 

Pomyślałem dokupić odtwarzacz. Niby potrzebny stacjonarny, ale przenośny to chyba nie taki zły pomysł. Potrzebuję w miarę tani, ale żeby trzymał przyzwoitą jakość. Przede wszystkim zależy mi na EQ. Bo gdy w Winampie sobie to ustawiłem, to wieża od razu gra ze 3x lepiej :) (i sporo ciszej ale to nie przeszkadza). Ta wieża ma tylko presety, a kolumny solidne ale dwudrożne, więc dodatkowy EQ naprawdę dużo daje.

 

Lekcje odrobiłem, naczytałem się tego forum sporo. No wychodzi, że Clip+ :) Zwłaszcza że teraz akurat na Allegro za 120zł z wysyłką dają taki nowy 4GB z gwarancją i urwanym clipem (pasi skoro nieściągalny :)). No i jak oryginalny EQ nie styknie, to RB powinien załatwić sprawę.

 

Ale może są inne propozycje?

 

Jeszcze drugie pytanie. Czy używanie wyjścia słuchawkowego odtwarzacza pod wieżę nie pogarsza jakości? W starym kompie mam jeszcze Sound Blastera, co oprócz wzmacnianego ma wyjście liniowe, stąd moja wątpliwość.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O droższym to ja nie myślałem :)

 

A w kierunku tańszych to przeszukałem Allegro. Najwięcej to się jakichś no-name'ów sprzedaje :)

 

Potem leci Pentagram Fun. Ale to kształt raczej nieodpowiedni do użytku stacjonarnego i jakościowo też chyba daleko od Clip+.

 

W niezłej cenie można jeszcze dostać Philips GoGear Raga. Z tym chyba wszystko jest OK, poza tym że nie ma na niego RockBoxa.

 

Tak że zostaje Sansa. Szkoda że teraz są w gorszych cenach niż jeszcze parę miesięcy temu. Trza chyba będzie wziąć tego z urwanym klipsem. W używanych też za bardzo okazji nie widzę, już nie mówiąc o wersji 4GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na wyjeżdzie teraz z kumplami mieliśmy głośniki jakies Logitecha. Oni mieli odpowiednio Pantagrama Eon i Nokie X2. i grało dobrze głośno. Jak podpinałem swojego Clip+ było strasznie cicho (na max clip+ i głośniki tez na max). Trochę mi było wstyd.. hehe. Ale pod wieże powinno być dobre i jeszcze jak wgrasz RB to będzie jeszcze lepiej ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności