Skocz do zawartości

Sansa M250 -nieudany Update-padl Odtwarzacz


dzidoslav

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam ja mam zupełnie inne pytanie ... ale w sprawie Sansa m250

 

dostałe Sansa m250 od kolegi powiedział że zrobił update jakiegoś angielskiego czy coś (chciał mieć radio) teraz jest problem bo nie można odpalić ani radia ani żadnej mp3 ani niczego w sumie to się włancza ale przy dłuższym działaniu to się zaiwesza nie mozna wgrać niczego bo wyskakuje że jest pamięć pełna a w rzeczywistości jest pusta ... co zrobić z kąd ściągnąć firmware proszę poradźcie czekam równiez na e-maile (4Tmx@interai.pl) pozdrawiam i z góry dzięks ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w swojej sprawie odpowiem ze...

wszystko dobrze sie skonczylo - wymienili sprzecior na nowy. moze mieli zwyczajną czarną serię na linii produkcyjnej? :)

 

Ps. W miedzyczasie napisalem takze mejla do sandiska (m.in. pytajac o safe moda) - od tamtej pory dostalem od nich 6 spamo-reklam. Oczywiscie na mejla nie odpowiedzieli do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi raz już nie robiłem update'u :) - nacieszę się odtwarzaniem mp3 i poczekam na relacje posiadaczy sans m250 czy komukolwiek sie udało.

 

Co do zwrotów odtwarzaczy to sprawa przedstawia się następująco: na odtwarzacz - 2 lata gwarancji producenta - czyli sklep ma "gdzieś" powody dla których sprzęt nie działa ponieważ śle to dalej do dystrybutora (producenta) który to podejmuje decyzję co z tym dalej zrobić (sklepy przeważnie zaznaczają w umowie/regulaminie że taka "konsultacja" może wydłużyć czas realizacji naprawy gwarancyjnej ponad standardowe 14 dni). Szczerze mówiąc sam się troszkę zdziwiłem że przysłali mi nowy (zaledwie po miesiącu ;) )

 

Oczywiście opis usterki w stylu "nieudany update oprogramowania przeznaczonego do innej wersji odtwarzacza" moze nie przejść, dlatego warto być oszczędnym w słowach i ograniczyć sie do czegoś w rodzaju "odtwarzacz nie chce się włączyć" - może to przypadek a może po prostu sansy już tak mają że lubią się czasem wysypać niezaleznie od wersji oprogramowania (wiedza oparta na poszukiwaniach informacji po forach świata;) )

 

Ja swoje urządzenie kupiłem w sklepie internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności