Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Które słuchawki wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam to mój pierwszy post i mam nadzieję że dobrze wybrałem dział. Chce kupić słuchawki, mam dwa modele na oku lecz nie mam doświadczenia w tych sprawach i liczę na Waszą pomoc. Zastanawiam się nad:

 

KOSS Porta Pro albo

SENNHEISER PX 100.

 

Zamierzam też kupić do nich odtwarzacz mp3 i mojemu wyborowi padły dwa modele:

 

Sansa Clip plus albo

SONY NWZ-E 464.

 

z tego co zdążyłem się zorientować czytając inne posty na forum,wiem że nie każdy odtwarzacz nadaje się do każdych słuchawek dlatego proszę Was o pomoc w wybraniu najlepszego zestawu bądź wskazaniu czegoś lepszego. Na co dzień słucham muzyki rockowej.

Serdecznie dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu napisałeś to raczej kossy i sansa. Możesz podać na czym dokładnie ci zależy. Czy mają to być słuchawki otwarte (takie podałeś) czy zamknięte a może jakieś doki? Do jakiej kwoty bo można różnie kombinować?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwota: na całość ok 400zł

ograniczam się w wyborze między słuchawkami otwartymi. stosować je zamierzam głównie na zewnątrz,a zależy mi przede wszystkim na jakości dźwięku.(zależy mi żeby fajnie grały:P)lubię słuchać rocka więc chciałbym żeby było słychać zarówno perkusję jak i średnie tony gitar i wokal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie może w twoim wypadku lepsze będą SENNHEISER PX 100 II. Zasugerowałem się nazwą bo podałeś tylko SENNHEISER PX 100 a z tego co wiem to one nie grały za dobrze. Sorry za zamieszanie :) Najlepiej jakbyś poszedł do jakiegoś slepu i posłuchał obu modeli. (oczywiście w połączeniu z sansą clip +)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jest on tani i naprawdę dobrze gra, ma slot na kartę pamięci, jest mały więc nie nosisz cegły w kieszeni, można wgrać na niego rockboxa, który poprawia jego funkcjonalność. Jest on sprawdzonym odtwarzaczem przez użytkowników tego forum i chyba najczęściej polecanym. Jeżeli nie przeszkadza ci mały wyświetlacz to jest ok. Wypada chyba najlepiej biorąc pod uwagę cena/jakość. Podobno powinno się brać modele z pamięcią 4 Gb i większą z tego względu, że akumulator trochę dłużej działa (osobiście tego nie sprawdziłem ale tak wyczytałem na tym forum). Jeżeli poszukasz na forum trochę dłużej to na pewno dowiesz się więcej na temat samego odtwarzacza i słuchawek odpowiednich do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to sklep mp3store jest w gdańsku na słowackiego tam powinno być najłatwiej :)

http://www.mp3store....4.html#top_info

 

Pamiętaj, żeby wziąć ze sobą odtwarzacz z jakiego będziesz słuchał bo zawsze trzeba dopasować słuchawki i odtwarzacz (nie wszystko ze sobą gra dobrze). Druga sprawa jest taka, że powinno się wygrzać słuchawki. Natomiast w sklepie nie są one jeszcze wygrzane i trochę inaczej brzmią.

Edytowane przez Baster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności