Skocz do zawartości

iPod 4g - dzwięk zmienił barwę na gorszą!


solo2332

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie MM nic takiego znaleźć nie mogę. Jest jedynie uwaga, że przy reklamowaniu w ich sklepie czas realizacji może się wydużyć o okres transportu do Gwaranta. Gdzie tego szukać? Czy może bezpośrednio w jakimś innym źródle z tym związanym?

Edytowane przez MetalBoy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli oddałeś sprzęt na gwarancję to nie możesz, jeśli oddałeś jako niezgodność z umową (z odpowiednim papierkiem, który masz podpisany przez skle), to mogłeś wybrać naprawę bądź wymianę na nowy egzemplarz

 

poza tym i tak jeszcze te 14 dni roboczych nie minęło, mija dopiero z końcem tygodnia, więc do poniedziałku i tak musisz poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby była pewność:

 

odtwarzacz zarejestrowany w serwisie 9 styczna. Przyjęty wg. danych ze strony internetowej 17 stycznia. Dzwoniłem tam 16 aby sprostować informacje odnośnie wady, powiedzieli mi, że nie nie dostali go jeszcze. 17 status z "w serwisie" (?) zmienił się na "czeka na części" plus dopisek "zamówiono iPoda". Resztę znacie. Więc wypada w tym wypadku 3 tygodnie 30 stycznia? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warunkach gwarancji powinien być zapis dotyczący terminowości wykonania naprawy.

 

... chyba że jest coś w stylu "w ciągu 14 dni roboczych (nie licząc sytuacji nieprzewidzianych)", wtedy mogą sobie to trzymać i pół roku w serwisie komentując "bo czekamy na części sprowadzane skądśtam"...

 

A jak nie jesteś pewien albo chcesz mieć to czarno na białym, to znajdź najbliższego rzecznika praw konsumentów i zadzwoń do niego z pytaniem - dowiesz się od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym rzecz, że Media Markt nie ma chyba takiego zapisu nigdzie, bądź nie udostępniają go publicznie. Przynajmniej ja takich informacji na ich stronie nie znalazłem, również na fakturze czy na potwierdzeniu reklamacji nic takiego nie pisze.

 

Sprawa się chyba jednak już wyjaśniła, ale czekam na ostateczne potwierdzenie. Jednak telefonicznie można się więcej dowiedzieć niż mailowo. W skrócie ktoś zablokował im możliwość zamawiania częsci serwisowych, dopiero w piątek wyjaśnili tą sytuację.

 

Ogólnie rzecz biorąc wydaje się, że serwis jest kompetenty, na pewno może pochwalić się miłą obsługą. Pytałem, czy są jedynym autoryzowanym serwisem Apple w Polsce - nie, podobno są jeszcze 3.

 

To chyba tyle w tym temacie ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To nie jest nowy iPod, ale odnawiany. Też takiego dostałem. Powiedz, gdzie oddawałeś do serwisu i jaki model iPoda dostałeś? Ale pudełko i akcesoria wróciły do mnie w stanie niezmienionym, więc jeśli miałeś tam akcesoria to reklamuj.

Edytowane przez MetalBoy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na początku dzwięk dzieli sie na wejscie gitarowe w prawej słuchawce a wokal w lewej. U mnie grało równomiernie w obydwu"

Moze po prostu miales przestawiony w tryb mono :D

Sprawdz w ustawieniach>ogolne>dostepnosc

Posluchaj na mono i na stereo.

Edytowane przez KapitanBomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solo, tak, chodzi mi dokładnie o to. Raczej nie jest to "nowy" iPod, w sensie prosto z taśmy produkcyjnej. Ja mam takiego samego, ale ciekawi mnie jaki masz model, czy jest to to samo co moje: w ustawieniach jest to napisane. Ustawienia -> Ogólne -> To urządzenie. Mój to: MC544FD (32BG).

 

Ale jaja, jeśli to rzeczywiście to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności