Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki douszne (pchełki) do 200 zł do rocka/metalu...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jakiś czas temu, dzięki poradom z tego forum, stałem się posiadaczem zestawu P3 + V-jays, z którego jestem niesamowicie zadowolony i nie szukałbym zamiennika, ALE. No właśnie, jest pewien mały szkopuł. Od niedawna pracuję w open-workspace i potrzebuję czegoś mniej rzucającego się w oczy, bardziej low-profile :) Dlatego postanowiłem zaopatrzyć się w słuchawki douszne. Niestety, ze względu na brak kompatybilności z moją osobą, dokanałówki zupełnie odpadają. Dlaczego pytam o radę? Niestety jestem laikiem w kwestii doboru sprzętu. Niewiele mi mówia terminy słuchawki ciemne/jasne, player neutralny/ciepły/chłodny (czy jak to tam idzie :) ) itp. co skutecznie utrudnia dobranie odpowiedniego zestawu.

 

Anyway, to make the long story short...

Szukamy słuchawek dousznych, grających z Samsungiem P3.

Muzyka to wszystko co można wrzucić w worek rock / metal z wszelkimi odmianami (zespoły od Yes/Jethro Tull poprzez Deep Puple na Death czy Dimmu Borgir kończąc).

Wybrane modele: AKG K 319, Sennheiser MX 470 / 471 / 580 / 581 / 880, być może AKG K 318 (o nich nic konkretnego nie znalazłem), chętnie poznam inne propozycje, które przegapiłem.

Zakup najlepiej w kraju, raczej nie chcę się bawić w ściąganie, chyba że operacja taka będzie tego warta (Yuin PK3, anyone?) :)

 

To w zasadzie tyle. Za odpowiedź z góry dzięki.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez BaronRicks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj z Siekierą. On jest forumowym fanem pchełek i trochę tego przerobił. Miało być zbiorowe zamówienie (MrSheep chciał robić) na Blox M2c, ponoć świetne za około 100zł. Z tych co wymieniłeś to chyba najlepiej MX880.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności