Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Co zamiast CAL?


yadue

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przeglądając te forum postanowiłem kupić CAL do słuchania muzyki z laptopa. Spotkałem się z opinią, że mają niezły basik te słuchawki jednakże ja go praktycznie nie czuje. W equalizerze modyfikując częstotliwości 32, 64 hz różnica praktycznie nie jest w ogóle dostrzegalna. Nie wiem czy trafiłem jakiś trefny model czy jak. Wcześniej posiadałem douszne SoundMagic PL21, różnica w basach jest KOLOSALNA. Ogólnie rzecz biorąc jakościowo lepiej wyglądają oczywiście CALe, ale to co dla mnie najważniejsze czyli basy są słabe. Okularki pewnie zwrócę do sklepu i teraz mam do was pytanie. Jakie słuchawki z MEGA bassem dostanę w podobnej cenie (230zł)? Muzyki, której słucham to w dużej mierze techno, dubstep.

Edytowane przez yadue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...postanowiłem kupić CAL do słuchania muzyki z laptopa. Spotkałem się z opinią, że mają niezły basik te słuchawki jednakże ja go praktycznie nie czuje. W equalizerze modyfikując częstotliwości 32, 64 hz różnica praktycznie nie jest w ogóle dostrzegalna.

 

Podłączanie CAL! do laptopowej integry może mieć właśnie takie konsekwencje... ja bym celował w coś pokroju XB500 , XB700 , zwłaszcza te drugie. Wygodne , łatwo napędzalne , z DUŻĄ ilością basu.

Edytowane przez Kosmaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm o tym nie pomyślałem ale Fiio e5 kosztuje grosze a już "dobrze" je wysteruje .

Plus to że fiio ma dobre wzmocnienie basów i na przyszłość może się przydać.

Mam HD681 i słuchałem tych HD660 i moim zdaniem jest przepaść na korzyść tych drugich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne , 150 Ohm to w sam raz dla integry z laptopa ...

http://www.ceneo.pl/2478010s

Głowy nie dam ale ktoś pisał tu na forum że wcale taką tragedią do napędzenia nie są...

Acz jak chcemy basu z integry to IMHO +1 dla XB700.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności