Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] t-jays three/four - Jakieś doświadczenia? Czy warto do iPoda?


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie na kupnem doków jednych z serii t-jays? Nie mogę nigdzie znalezc opinii na ich temat (oprocz AUDIOHEAD). Podłaczone by były do iPoda nano 6g. Muzyka, ktorej słucham: pop, soft rock, alternatywny rock, indie pop, electroniczna. Czy polecacie je, ma ktoś jakieś zdanie na ich temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że t-jays nie mają płaskiego kabla. Nie pamiętam już której wersji t-jays słuchałem, ale nie przekonały mnie. Nie są złe, ale to było takie ciepłe granie jakiego pełno na rynku, 250zł bym za nie nie dał. Dla mnie były one jakieś dziwne, trochę nie wygodne, dopiero noszone over the ear dawały rade, ale wtedy znowu musiałem je wkładać odwrotnie tj. prawą do lewego ucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phonaki nie nadają się do ipodów, gra to bardzo sucho i bez życia. T-jays powinny się dobrze zgrywać z nano, ale w tej cenie wg mnie lepszym wyborem są np. Silver Bullet albo Meelectronics CC51, mają dobry bas i są szczegółowe i grają z lepszą przestrzenią niż t-jays.

Edytowane przez atr3yu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze pełno modeli, które pewnie by się zgrały np. coś z Brainwavz lub Soundmagic. Ale nano ma potencjał, więc szkoda go nie wykorzystać przez coś z lekko wyższej półki. Ktoś kiedyś polecał połączenie ipoda z shure se215 i do tego mega wygodne są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności