Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Sens zmiany na SoundMagic E10, czyli PL11 vs E10


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Mam taki problem, Motorola RAZR a do niej mam PL'ki 11 pozostałe po iPhone'ach.

 

Słucham dubstep'u, house'u, electro, czasem coś z hip-hopu. Dlatego zależy mi na mocnym basowym uderzeniu, oraz wysokiej jakości średnicy i górze. Tak by po prostu przyjemnie słuchało się muzyki i ją "czuło".

 

W Motoroli mam zainstalowany TTPod (dźwiękowo lepszy od PowerAMP'a). Zaryzykuję stwierdzić, że gra lepiej od każdego iPhone'a.

 

 

Czy jest sens sprzedawać PL11 na rzecz zakupu 2 razy droższych E10? Różnica będzie bez problemu zauważalna? Bo jeśli ma być nikła, to zostawne przy sprawdzonych PL11, które mam już chyba 2 lata i świetnie się spisują, żadnych awarii czy wad :)

 

Nikt nie miał nigdy obu par w/w słuchawek? :)

 

Ewentualnie co możecie polecić lepszego od SoundMagic PL11, ale pasującego do powyższych wymagań za ok 120 PLN (obojętnie, czy nowe, czy używane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wykonania- Nie miałem e10 w ręcę, ale o Xearsach nie moge powiedzieć złego słowa! Aluminiowa konstrukcja jest najwyższej jakości i nie zauważyłem ani jednego ubytku, czy czegoś w ten deseń. Na prawdę konstrukcyjnie jest duży plus ;)

A tak btw. mam na sprzedaż AKG k340 z nieszczególnie dużym, ale za to jak pięknie kontrolowanym bassem i pięknym wokalu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności