Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki dokanałowe z wysoką izolacją


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zależy Ci na kolorowym wyświetlaczu ( po cholere on w tym?) i dopłaceniu paru złotych to bierz zipa, natomiast jeśli nie potrzebujesz zbędnych dodatków- bierz clipa .Oba odtwarzacze różnią się tylko pod względem wizualno-ekranowym (ależ słowotwórstwo)

Edytowane przez alienozzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, to po przeczytaniu kilku tematów zdecydowałem się na sansa clip + i Brainwavz M2

To już druga Twoja decyzja w tym tygodniu ;) ale moim zdaniem lepsza gdyż SM E10 nie każdemu z tym odtwarzaczem podchodzą.Dużo zależy czego oczekujesz po dźwięku bo akurat tutaj z wygłuszeniem będzie tak sobie ( z Comly lepiej ale gorzej dźwiękowo niż z HED 16) natomiast M2 grają bardzo bezpiecznie dla wielu gatunków muzyki.Nie są bardzo funowe ale niesłychanie muzykalne i przyjemne w odbiorze.Jeśli nie nastawiasz się na łojenie,przesadną analityczność a po prostu chcesz przyjemnego dźwięku to jest to ( moim zdaniem) jeden z najlepszych "'duetów" w strefie budżetowej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie... M2 mają bezpieczny dźwięk w wielu gatunkach bo mają małą scenę... Ogarniają wiele instrumentów ma małej przestrzeni całkiem nieźle ale jak ktoś oczekuje szerokiego i głębokiego dźwięku, (nawet kosztem utraty spójności w niektórych utworach) to powinien pójść inną drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, to po przeczytaniu kilku tematów zdecydowałem się na sansa clip + i Brainwavz M2

To już druga Twoja decyzja w tym tygodniu ;) ale moim zdaniem lepsza gdyż SM E10 nie każdemu z tym odtwarzaczem podchodzą.Dużo zależy czego oczekujesz po dźwięku bo akurat tutaj z wygłuszeniem będzie tak sobie ( z Comly lepiej ale gorzej dźwiękowo niż z HED 16) natomiast M2 grają bardzo bezpiecznie dla wielu gatunków muzyki.Nie są bardzo funowe ale niesłychanie muzykalne i przyjemne w odbiorze.Jeśli nie nastawiasz się na łojenie,przesadną analityczność a po prostu chcesz przyjemnego dźwięku to jest to ( moim zdaniem) jeden z najlepszych "'duetów" w strefie budżetowej..

 

Druga, ponieważ przeczytałem jeszcze parę tematów i tam bardziej polecali M2. Muzyki jakiej słucham to raczej Hip hop, jazz, reggae. Słuchawki będę miał raczej z Comply bo z tego co widziałem to są sprzedawane w zestawie razem z M2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności