Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 250zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę kupić nauszne słuchawki. Słucham muzyki zarówno rockowej jak i klubowej. Słuchawki będą podłączone do creative zena.

Muszę również napisać że noszę okulary więc słuchawki powinne być wygodne.

Moim pierwszym typem jest akg k404. Słuchawki są 100zl poniżej budżetu, ale są małe przenośne i podobno nieźle grają.

Następne są CALe, tu z wygodą i brzmieniem problemów nie będzie, ale boję się o ich mobilność. W słuchawkach będę często wychodził z domu oraz dojeżdżał na uczelnię transportem miejskim. Rozważam również akg k518le. Są nieduże, składane, brzmią dobrze ale boję się o wygodę ich noszenia. Ich ucisk plus moje okulary może być totalną klapą.

Jest jeszcze jeden model nad którym się zastanawiam - SM p30. Niestety o tych słuchawkach nic nie wiem, liczę na Was.

Które z nich wybrać? Które najlepiej według was zagrają, będą mobilne i wygodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, v-jaysy nie są wymagające, na dodatek z wieloma źródłami tworzą dobrą synergię. Problem jednak jest taki, ze są otwarte, w przeciwienstwie do wiekszosci wymienionych modeli. Jesli jednak chodzi o budowe, bylyby swietnym rozwiazaniem, bo nie przylegają do głowy na całej długosci pałąka, tylko opierają się w 3 punktach: na czubku głowy, i małzowinach :) Dzieki temu IMO sa wygodniejsze od takich jak k420 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz otwarte słuchawki, z podanych przeze mnie propozycji jasno wynika że szukam zamkniętych. Jak wyobrażacie sobie jazdę autobusem w przykładowo KPP?

Tak więc które z podanych w pierwszym poscie słuchawek będą najlepsze?

Mam jeszcze pytanie, czym różnią się Akg k518le od akg k518dj?

Edytowane przez qwertys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnią się kolorami, ceną(?), długością przewodu, opakowaniem chyba. To te same słuchawki generalnie. Znam k518, dla mnie nie wygodne(sam nosze okulary), co do reszty sie nie wypowiadam. CALi krotko słuchałem ze 2 razy tylko po parę minut. Jest lepiej, ale nic konkretnego nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności