Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [200zł] Słuchawki iPhone 4


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam prezentu na gwiazdkę dla posiadacza iPhone 4... Moje słuchawki były by w cenie +/- 200zł głównie dla osoby słuchającej hip hopu/rapu(polskiego) ale nie tylko... Słuchawki były by używane w każdych warunkach(dom, szkoła, komunikacja miejska, praca itp.) Mam kilka propozycji ale nie wiem co wy o nich sądzicie...

JAYS a-JAYS Four

Nu Force NE-7M

NuForce 700M

JAYS a-JAYS Three

NuForce NE-6

NuForce 700x

Sennheiser CX400-II Precision

SoundMAGIC PL50

AKG K350

SoundMagic E10

Brainwavz M2

Fischer Audio Eterna

MEElectronics CC51P

 

Więc słuchawek wybrałem dużo a mogę kupić tylko 1... Jakie polecacie? Czy jakieś słuchawki z mojej listy były by idealne do iPhone 4? Czy macie jakieś propozycje inne? Chcę słuchawki douszne albo dokanałowe(z tymi drugimi miał bym pierwszy raz styczność... Ogólnie miał bym styczność ze słuchawkami >20zł)... Nauszne odpadają....

Edytowane przez Ziomex2073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety mój zakup przeciągnął się... Czy dalej najlepszym wyborem do iPhone 4 będzie NE-700M czy wyszło coś lepszego w tej cenie? Bo zastanawiałem się nad Shure Se215 ale to o dużo za dużo ile mogę wydać na słuchawki bo kosztują aż 300zł... Mogę wprawdzie wydać więcej niż 200zł ale dokładać 100zł to dla mnie już za dużo... Chyba że naprawdę warto to wtedy mogę się zastanowić i ewentualnie dozbierać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w sprzedaży pojawiły się SoundMagic E10M, czyli wersja z mikrofonem. Obok NE-700M to jedna z ciekawszych propozycji. Czy do SE215 warto dopłacać? Pewnie tak, ale ja wciąż utrzymuję, że jak do iPhone'a to koniecznie z pilotem, bo to +10 do wygody.

 

Żeby wykorzystać potencjał słuchawek to muzyka musi być w lossless czy wystarczy mp3(320kb/s)??

 

320 kb/s spokojnie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brainwavz M2 powinny się bardzo dobrze zgrać z iPhone. Są do tego wytrzymałe i wygodne. M3 już znacząco przekraczają twój budżet, nie sądzę by były warte aż 300 zł. M4 to zaś cały czas ciekawostka i wielka niewiadoma, jakoś nikt nie kwapi się do napisania recenzji, stąd byłby to zakup w ciemno.

 

SE 215 będą najlepsze z przetoczonych propozycji, ale sam musisz zadecydować czy warto dopłacać te ponad 100 zł. Jak to nie problem, to dopłać. Jak masz spory dylemat, to celowałbym jednak w M2 lub NE-700X, raczej z nastawieniem na te pierwsze, nie powinny cię zawieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4 to zaś cały czas ciekawostka i wielka niewiadoma, jakoś nikt nie kwapi się do napisania recenzji, stąd byłby to zakup w ciemno.

 

Od Świąt proszę o podesłanie testowej pary M4 w celu napisania recenzji i niestety bez skutku. Ale wciąż nie tracę nadziei ;)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się mają SoundMagic E10 do NE-700m? Bo chce wydać te 200zł najlepiej jak tylko można... :D

 

Ogólnie prezentują podobny poziom dźwięku, ale grają inaczej. Poczytaj recenzje, są na forum, wszystkiego się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NE700 to są mocno średnie słuchawki. Na pewno CC51 już lepsze.

 

Swoją drogą, dlaczego w Polsce można kupić średnie słuchawki jak NuForce a nie ma np. bardzo dobrych Brookstone CCD? Jedne i drugie chyba pochodzą z USA...

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby były w Biedronce to by się skrót nie zmienił :P

Biedronka's Clear Dual Driver In Ear Monitor... brzmi przepotężnie. :D

 

A co do E10 vs NE-700x to E10 są zdecydowanie jaśniejsze brzmieniem. I mają bardziej filigranową budowę... i w cenie zwykłych NE-700x są E10m z pilotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności