Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam od dłuższego czasu playera który spełniłby kilka wymagań

-minimum 8gb (może być z kartą)

-duże fizyczne klawisze do sterowania muzyką

-cena do 200zł

-nie Sansa Clip

-dobra jakość dźwięku

 

Może być używka, podobają mi się modele: Ipod 2gen 8gb (lekko nagina budżet czy warto?), Pentagram Volt (ponoć słaby dźwięk może po świętach będę mógł sam przesłuchać), Sony nwz e-coś (ponoć dużo się nie różnią, a w ogóle duże to? bo zdaje się być troche za..)

 

Słucham wszelkiego metalu i rocka z naciskiem na ten najróżniejszy metal na w przyszłości zakupionych A-Jays Three i może Kossach Porta Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansa nie urzekła mnie z kilku powodów: wygląd, jakość wykonania, podejrzanie mała wielkość (+nieprzyjemna grubość) oraz pierwsze słysze o tej firmie wcześniej miałem tylko karte pamięci Sandisca.

Czym mógłby mnie taki clip zauroczyć? ma tylko dźwięk dobry (no i cene).. proszę do dalsze wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czym ano tym ze gra porownywalnie z ipodem (troche cieplej), a jest o wiele tanszy. Rockboxa moga miec oba . Odtwarzacz jest maly . Nie wiem co sugeruje slaba jakosc . A apropo grubosci to zawsze w wersji clip mozesz zdjac a w wersji clip+ po prosto odje@$& i bedzie chudzinka. No i jeszcze ma slot na karte pamieci (clip+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sanse clip + i jestem bardzo zadowolony :) Dźwięk jak na tą cene to na prawdę wymiata ,klawisze mają wyraźny skok..wszystko śmiga ,nic nie trzeszczy ani nie "lata" A mała wielkość to chyba raczej zaleta niż wada...ja sobie ją do koszulki przyczepiam za kołnierz i nic mi nie lata po kieszeni i brzydko mówiąc wkur**a , no i nigdzie mi sie kable nie wleką bo wszystko mam przy sobie :) Ta wielkość to dla mnie mega plus właśnie, no ale są gusta i guściki :)

 

PS: A czym innym powinieneś się kierować w wyborze MP3 jak nie dźwiekiem ? a jak cena jest jeszcze mała to już wgl. bosko :)

Edytowane przez niunius93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam zauroczyl mnie ipod swoja niewielkoscia i plaskoscia moglbym nosic go sobie w portwelu i jeden grat mniej w kieszeni. sansa jest rzeczywiscie mala ale jest tak zbudowana ze wydaje sie brzydka i gruba. W sylwestra widze sie z kumplem ktory ma clipa sproboje sie do niego przekonac. :/

Dziwne ze rynek mp3 nie poszedl tak do przodu dawniej chyba z 6lat temu mialem przecietne mp3 thompsona 512mb (za mniej niz 100)a w telefonie mialem 0.5mb, dzisiaj nie ma duzego wyboru mp3 z czytnikami kart/ pamiecia 8gb mimo ze w telefonach to minimalny standard. Szkoda ze nie ma juz chyba nic dobrego spelniajacego tak proste wymogi w cenie (aha i potrzebuje wyswietlacza jak powietrza) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nano (2gen 8gb) zapomnialem wspomniec :)

Chyba zaczne troche nabijac posty i dam ogloszenie na forum bo predzej tu go dostane niz na allegro (jak ktos ma nano to prosze o pw)

A wiecie moze czy nano 2g bedzie na rockboxie grac lepiej niz clip tez na rb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory używałem sansy a od 2 dni N2. Polecam z całego serca bo zachowuje to co w clipie+ sobie ceniłem, czyli naturalne brzmienie a ma więcej mocy do napedzenia słuchawek. No i też ma wejście na kartę.

Tylko ostrzegam, ze menu może irytować...

 

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności