Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki z Bassem


Rekomendowane odpowiedzi

Lubie posłuchać muzyki (rap) kiedy w słuchawkach jest spory Bas ale nie moge znaleźć żadnych taki spoko słuchawek z dobrym bassem ( nie licząć Beats ) Cały czas się zastanawiam nad Beats Pro, ale może macie jakieś lepsze propozycje co do słuchawek . Moje wymagania ;) :

*dobre wygłuszanie (zamkniętne przetworniki)

*Dobry Bas

*jak narazie cena nie gra roli (byle by nie powyzej 2 k :P )

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2000zł to ja bym celował w Hi-endowe Sennheisery albo Grado.

I nosić wzmak z akumulatorem w plecaku?

 

Mój typ: Ultrasone PRO900... ogólnie coś z Ultrasone byle nie Edition bo za drogo i za ciężkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ... jak narazie galaxy ace ... a co do Grado to one sie do tego co ja słucham nie nadają ;)

 

a i jeszcze Ultrasone PRO900 co jest w nich takiego specjalnego ? max 42 kHz to jest jedyne co rzuciło mi się w oko czytając o tych słuchawkach co i tak nie ma znaczenia, skoro ludzkie ucho jest w stanie usłyszeć 17 - 19 kHz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w nich takiego specjalnego... hm... to, że grają bardzo dobrze ! Zapraszamy do recenzji, jest na forum. Jednak są to dosyć drogie słuchawki, a z takim źródłem może być ...różnie. Proponuję wrocić na ziemię i pomyśleć o dobrym zestawie. ATH M50 i jakiś używany touch do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. To oczywiście tylko przykład, na dodatek wbrew mojej osobie, bo ja nigdy bym go nie kupił, ze względu na fakt bycia kombajnem, wszystko majacym gadżetem z wodotryskiem i masażerem. Tylko nie pamiętam z jakimi innymi słuchawkami M50 dobrze grają. Są popularne, więc sporo jest info na forum, poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności