Skocz do zawartości

Komis - Zmiana prefiksów na podfora


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję zniesienie limitu postów dającego dostęp do komisu. Lepiej już żeby dostęp był np dla tych ze stażem miesięcznym, dwumiesięcznym czy coś bo tak to mamy spamerów jak muaythai90 którzy walą bezsensowne posty tylko po to żeby móc wystawić sprzęt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3 - zgadzam się, chyba lepiej znieść limity... wystarczy że każdy zainteresowany kupnem obejrzy profil wystawiającego, liczbę postów i datę rejestracji na forum. Ewentualnie nałożyć obowiązek wystawiania za pośrednictwem allegro.

Edytowane przez Kapsel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ograniczenie to jakieś nieporozumienie. Dlaczego mam pisać posty o sprzęcie o którym nie mam bladego pojęcia i wypowiadać się na tematy na których się nie znam ? Pisać byle pisać ? żeby zaliczyć post ? Jeśli mam jakiś sprzęt lub chociaż znam go pobieżnie to chętnie się na takie tematy wypowiem i dodam swoją opinię, reszta to już spamowanie.

 

proszę o zniesienie tego ograniczenia w komisie, niech ten kto to wymyślił się ogarnie i przemyśli jeszcze raz temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ograniczenie to jakieś nieporozumienie. Dlaczego mam pisać posty o sprzęcie o którym nie mam bladego pojęcia i wypowiadać się na tematy na których się nie znam ? Pisać byle pisać ? żeby zaliczyć post ? Jeśli mam jakiś sprzęt lub chociaż znam go pobieżnie to chętnie się na takie tematy wypowiem i dodam swoją opinię, reszta to już spamowanie.

 

proszę o zniesienie tego ograniczenia w komisie, niech ten kto to wymyślił się ogarnie i przemyśli jeszcze raz temat.

Dlatego nie nabijaj, jesli uwazasz to za złe.

 

Pozostaje Ci allegro, dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie jest takie, że komis istnieje dla użytkowników forum, gdzie użytkownikiem forum jest osoba aktywnie uczestnicząca w jego rozwoju (czytaj: wypowiadająca się z sensem), a nie taka, która się właśnie zarejestrowała i chciała skorzystać z powierzchni reklamowej*.

 

___

*) analogia do ogłoszeń wieszanych gdzie popadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki problem nabić 100 postów w jeden dzień? To nie ma sensu bo głownie odkopują tematy z przed lat i nic do nich nie wnoszą, Jestem za tym by ograniczenie zdjąć.

Albo nałożyć na staż czasowy. Np komis od 2-3 miesięcy stażu na forum. Plus ewentualnie dać dla wszystkich dział allegro w komisie... bezpieczniej a tam i tak nic się nie dzieje (jest ten dział jeszcze w ogóle?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ograniczenie to jest bez sensu i chyba wszyscy w miarę rozgarnięci ludzie to już pojęli. Mi osobiście nie przeszkadza w żaden sposób fakt, że ktoś się zarejestrował tylko po to żeby wstawić swoje ogłoszenie czy to chęć kupna jakiegoś sprzętu czy sprzedaży, w obu przypadkach mogą przecież skorzystać "stali aktywni bywalcy" forum.

 

Mimo, że jestem zarejestrowany już od dłuższego czasu, a i parę postów też zdarzyło mi się napisać w tematach które mnie interesowały bezpośrednio to jednak nie mogę skorzystać z opcji komisu -> kupię. A już od dłuższego czasu szukam irivera H140 lub 120 i IMP-550.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki problem nabić 100 postów w jeden dzień?

 

I dostać bana w trybie natychmiastowym? :)

 

założymy się o 500 zł że nabiję 100 postów w jeden dzień i nie dostanę bana???

 

Miałem na myśli nabijanie "od zera do bohatera" tylko po to, żeby z końcem dnia wystawić ofertę w komisie. Nie dopisanie 13 postów żeby mieć 100 na liczniku ;)

 

Poza tym ban należy się ewidentnemu spamerowi, osoba, która przynajmniej stara się pisać z sensem, może dostać przykładowo 7 dni wolnego na ostudzenie zapędów pisarskich...

 

... a w przypadku recydywistów stosowało się jeszcze zerowanie licznika ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie jest takie, że komis istnieje dla użytkowników forum, gdzie użytkownikiem forum jest osoba aktywnie uczestnicząca w jego rozwoju (czytaj: wypowiadająca się z sensem), a nie taka, która się właśnie zarejestrowała i chciała skorzystać z powierzchni reklamowej*.

 

Myślę że po tym poście można rzec: "Pozamiatane"

25 postów ma swoje dobre strony. Łatwo wyeliminowac spamerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki problem nabić 100 postów w jeden dzień?

 

I dostać bana w trybie natychmiastowym? :)

 

założymy się o 500 zł że nabiję 100 postów w jeden dzień i nie dostanę bana???

 

Miałem na myśli nabijanie "od zera do bohatera" tylko po to, żeby z końcem dnia wystawić ofertę w komisie. Nie dopisanie 13 postów żeby mieć 100 na liczniku ;)

 

Poza tym ban należy się ewidentnemu spamerowi, osoba, która przynajmniej stara się pisać z sensem, może dostać przykładowo 7 dni wolnego na ostudzenie zapędów pisarskich...

 

... a w przypadku recydywistów stosowało się jeszcze zerowanie licznika ;>

 

A jaki problem nabić 100 postów w jeden dzień?

 

I dostać bana w trybie natychmiastowym? :)

 

założymy się o 500 zł że nabiję 100 postów w jeden dzień i nie dostanę bana???

 

Miałem na myśli nabijanie "od zera do bohatera" tylko po to, żeby z końcem dnia wystawić ofertę w komisie. Nie dopisanie 13 postów żeby mieć 100 na liczniku ;)

 

Poza tym ban należy się ewidentnemu spamerowi, osoba, która przynajmniej stara się pisać z sensem, może dostać przykładowo 7 dni wolnego na ostudzenie zapędów pisarskich...

 

... a w przypadku recydywistów stosowało się jeszcze zerowanie licznika ;>

 

 

Ok spoko ale powiedz mi kto tu dostał bana za napisanie w poście np. tak zgadzam się? Ja nie zauważyłem i myślę że te ograniczenie nic nie daje a tylko szkodzi. Przecież jesteście doświadczonymi użytkownikami więc wiecie że do ofert od (świeżaków) trzeba podchodzić ostrożnie i tyle.

 

A nie dobić do 100 bo mi nie wiele brakuje a nabić kolejne 100. Jeśli nikt mnie specjalnie nie powstrzyma to jest to do zrobienia w ciągu doby bez spamu itp.

Edytowane przez marcinkiniak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak patrzę na to wszystko, a byłem modem, potem wyższym modem- to to jest bez sensu- sorry chłopaki, ale nawaliliście. Tak to był temat w komisie, wywaliło się go ewentualnie- spokój. Tymczasem teraz w każdym temacie mamy "burdel" w stylu- tak, podoba mi się- nie, nie podoba mi się. W ogóle nie ma wartościowych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewać? Tu się nic nie dzieje. Ktoś zapyta co kupić i tyle. A ten co spyta o poważniejszy sprzęt to zostanie olany bo jest świeży i nie wie co mówi. Ciężko coś poradzić i ja jako nowy użytkownik forum to ostatnio tylko czytam i nie bardzo mam chęć o coś pytać bo i po co zawracać głowę (mega) forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzieję się, bo większości ludzi się nie chce- ja sam też osiadłem pod względem recenzji, merytorycznym samych postów. Fakt, faktem audio już nie interesuje mnie jak kiedyś- wiem czego szukam już. marcinkiniak masz rację, generalnie wszystko na forum można znaleźć. Po raz setny temat typu clip+ czy e2- nie chce mi się nawet na niego odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spoko ale powiedz mi kto tu dostał bana za napisanie w poście np. tak zgadzam się? Ja nie zauważyłem i myślę że te ograniczenie nic nie daje a tylko szkodzi. Przecież jesteście doświadczonymi użytkownikami więc wiecie że do ofert od (świeżaków) trzeba podchodzić ostrożnie i tyle.

 

Nie są to jawne informacje, jedyny sposób ich znalezienia to temat i post. Co najmniej 10 użytkowników nowych dostało ostrzeżenie a 4 bana :)

 

A nie dobić do 100 bo mi nie wiele brakuje a nabić kolejne 100. Jeśli nikt mnie specjalnie nie powstrzyma to jest to do zrobienia w ciągu doby bez spamu itp.

 

Widzicie tylko spam ? Przy "Co kupić" wypada do jak powierzchnia Lichtensteinu do powierzchni Rosji

 

A czego się spodziewać? Tu się nic nie dzieje. Ktoś zapyta co kupić i tyle. A ten co spyta o poważniejszy sprzęt to zostanie olany bo jest świeży i nie wie co mówi. Ciężko coś poradzić i ja jako nowy użytkownik forum to ostatnio tylko czytam i nie bardzo mam chęć o coś pytać bo i po co zawracać głowę (mega) forumowiczom.

 

Dzieje się tak ponieważ większość osób poważnie zainteresowanych sami szukają wśród recenzji i najczęściej tam poruszają dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności