Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do Zen X-Fi2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam słuchawek nausznych do odtwarzacza Creative Zen X-Fi2. Mój budżet to około 200 złotych. Słucham głównie zagranicznego Hip-Hop'u i Rap'u. W tej chwili zastanawiam się nad Shure SRH240 i Denon AH-D310. Z tego co wiem Shure będą lepsze, ale nie wiem czy mój mp4 je uciągnie. Proszę o sugestie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ta zabaweczke i nie wiem czy warto pod jej kątem dobierac sluchawki bo to niestety tylko zabawka .

A zastanawiales sie nad CAL! ? Bo sa dobre i powinny ci wystarczyc albo px100 chodz to troche inna budowa wiec to zalezy co ci pasuje bo z takich portable jeszcze jest Koss Porta Pro

Edytowane przez ketrab5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wolałbym zamknięte, nie portable. Mam zamiar słuchać w domu. :)

A co sądzisz o tych Denon'ach, bo CAL! są po 210 zł + przesyłka, czyli sporo. Poza tym Zen X-Fi2 chyba ich "nie uciągnie".

Edytowane przez Mateusz Szymanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do x-fi to wiedziałem, że niewiele daje, a co sądzisz o takich słuchawkach www.euro.com.pl/sluchawki/philips-o-neill-sho8801-10.bhtml

A może jakieś dokanałowe?

Edytowane przez Mateusz Szymanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam go i jest wspanialy

mam tez clipa i clip lezy a chodze tylko z shuffle (troche szkoda ze dwa giga ale swoje ulubione plyty zmiescisz) kocham ten odtwarzacz za mobilnosc prostote wykonanie i baterie ktora trzyma po 18h warto szczerze polecam

Edytowane przez ketrab5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam teraz nad odtwarzaczem. iPod był by ok, ale 2gb to trochę mało. Masz może jakieś inne pomysły na mp3/mp4 do 200 - 250zł? Zależy mi na jakości dźwięku. Jak gra iPod w porównaniu do clip'a?

Edytowane przez Mateusz Szymanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak. Wiesz może jak grają odtwarzacze Sony? np. http://www.sony.pl/p...series/nwz-e463

A jak oceniasz słuchawki dołączone do iPod'a, albo Clip'a, są lepsze od EP-630, bo jeśli kupię odtwarzacz to słuchawki dopiero za 3 miesiące.

Edytowane przez Mateusz Szymanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam teraz nad odtwarzaczem. iPod był by ok, ale 2gb to trochę mało. Masz może jakieś inne pomysły na mp3/mp4 do 200 - 250zł? Zależy mi na jakości dźwięku. Jak gra iPod w porównaniu do clip'a?

 

Nationite Nanite N2. Jakość dźwięku świetna, do tego ma spory zapas mocy, ale trochę niewygodne sterowanie.

 

Co do Soniaków - niektóre grają fajnie, napisz do Sylera - on się na nich zna ;P

 

Co do iPodowych słuchawek i Clipowych - są gorsze od Epek.

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanite N2 mi się nie podoba, Samsung jest całkiem, całkiem, tylko że chyba trudno go dostać. A co myślicie o Q3? http://allegro.pl/odtwarzacz-mp4-xvid-fm-samsung-yp-q3-4gb-nast-q2-i2000688368.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchawki od ipoda nie sa jakies super wygodne a dzwiek jest poprawny wiec przezyjesz sluchawki (moj kumpel uzywa ich na codzien i nie narzeka za bardzo)od clipa leza zafoliowane (nie sluchalem) slyszalem tylko ze duzo basu i tyle. Ipoda naprawde warto moim zdaniem bo mi sie spisuje swietnie ale teraz od wczoraj slucham na clip+ bo wgralem rockboxa i bardzo mi sie podoba a shuffle lezy , choc od jutra (pon) pewnie pojdzie w ruch bo szkola.Polecam obydwa tylko ze jako pierwszego kupilem ipoda i jako pierwszy pozadny odtwarzacz warto ;) poza tym w cenie q3 kupisz clip+ lub shuffle z dobrymi sluchawkami;)

Edytowane przez ketrab5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać jaki dźwięk daje Samsung? Chyba jednak zdecyduję się na Sony NWZ-E463.

 

Zmiana planów, decyduję się na coś firmy Sandisk. Tylko, który lepszy Clip +, Fuze +, czy Clip ZIP?

Edytowane przez Mateusz Szymanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności