Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz do muzyki Reggae


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza mp3.Wcześniej muzyki słuchałam głównie z telefonu,gdyż posiadałam muzycznego SE,jakość dźwięku satysfakcjonowała mnie. Niestety jakiś rok temu wymieniłam telefon na lg gt540 i tu już jest o wiele gorzej z dźwiękiem. Słucham głównie muzyki reggae,a że jakość w SE była całkiem niezła myślałam o odtwarzaczu z tej firmy,jednak po namyśle stwierdzam,że na odtwarzaczach nie znam się prawie wcale,więc postanowiłam zwrócić się o pomoc.Zależy mi przede wszystkim,żeby był on niewielki,mógłby posiadać wyświetlacz i mieć sporo pamięci,myślę,że 4gb to absolutne minimum.Będę baardzo wdzięczna za każdą pomoc ; )

 

Na forum przeczytałam dużo dobrych opinii na temat Sansy clip + na allegro znalazłam odtwarzacz 8gb za niewielką cenę,myślicie,że nie jest to żadna podróbka?

 

http://allegro.pl/sa...1985625139.html

 

Będę wdzięczna za pomoc,przepraszam że tak dopytuję,jestem po prostu zielona w tych sprawach :)

 

btw posiadam w domu słuchawki Panasonic RP-HTF 295,ale używam ich sporadycznie,raczej w domowym zaciszu,lub w czasie dłuższej jazdy samochodem.

Edytowane przez blaaack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to LG GT540 gra lepiej niż jakiś muzyczny SE.

Clip+ z linka to nie podróbka, to wersja oem, czyli bez pudełka lub refurbished czyli bez pudełka, odnowiona fabrycznie. Bardzo dobry odtwarzacz, zagra inaczej, ale nie lepiej niż LG.

Edytowane przez atr3yu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem,może to kwestia słuchawek,albo odtwarzacza,ale jak dla mnie dźwięk w nim nie ma wyrazu,jest bardzo monotonny ; / brak basów,zróżnicowania dźwięku itp... czyli rozumiem,że nie warto mi kupować mp3,tak?

Edytowane przez blaaack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli jest tak samo neutralny jak Clip+ :) Musisz więc szukać jakiegoś ciepłego odtwarzacza np. iRiver e300, albo kupić nowe słuchawki do LG

Tu masz o nim temat w którym wiele modeli słuchawek jest polecanych http://forum.mp3store.pl/topic/71132-lg-gt540-swift/page__hl__gt540

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... raczej nic specjalnego,chodzi o to,że reggae jest raczej ciepłą,"słoneczną" muzyką i potrzebuje takiego ciepłego,delikatnego brzmienia. LG nie jest najgorszy,w sumie nie przeszkadzał mi aż tak,ale kiedy rodzice zapytali co chciałabym dostać na gwiazdkę,pomyślałam właśnie o mp3,problemem jest też to,że ma mało pamięci,a karta 2 gb wcale mi nie wystarcza... Więc po przeczytaniu wątków pomyślałam,że sansa mogłaby być dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności