Skocz do zawartości

paczkomaty inpost


marcinkiniak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam od początku i jestem zachwycony paczka idzie jak kurierem, do tego odbierasz 24h nawet w nocy, automaty proste w obsłudze, paczka śledzona na bieżąco. Jedyny mankament jest taki, że jeszcze niewielu sprzedających za allegro pośród przedmiotów które mnie interesują ma taką opcję. Naprawdę warto założyć sobie tam konto bo jest i taniej i 100 razy lepiej niż na każdej poczcie (żadnych kolejek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę warto założyć sobie tam konto bo jest i taniej i 100 razy lepiej niż na każdej poczcie (żadnych kolejek).

 

a po co tam konto ? co ono da ?

 

kupowalem raz ekspres do kawy przez internet. paczka była u mnie w ciagu 48 godzin. odebralem bez problemu z paczkomatu, do ktorego mialem 800 metrow na piechote. i zadnego konta nie mialem zalozonego.

 

slowem usluga mi sie bardzo spodobala. koszt wyslania sporego pudelka wynosil 9,99 pln. korzystalem z paczkomatu pierwszy raz w zyciu i od razu sobie poradzilem bez problemu. super sprawa jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto trzeba założyć jak chcesz korzystać z paczkomatów (patrz krok pierwszy na screenie). A jak otrzymałeś paczkę skąd nadawca i inpost wiedzieli do którego paczkomatu życzysz ?

Paczkomaty.jpg

Edytowane przez AndraKuf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje z ich strony:

 

"Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się."

 

kupujac w sklepie internetowym wskazalem opcje paczkomat. potem wybralem z listy ten do ktorego mialem najblizej. i tam przywiezli.....

wiec dalej nie wiem po co to konto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jest widocznie teraz opcja jednorazowej wysyłki, jak zacząłem z tego korzystać to tylko konto ratowało sytuację. A jeszcze z ciekawości mogłeś śledzić przesyłkę ? A konto jest potrzebne pewnie do tego jakbyś sam chciał coś wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglem sledzic przesylke, gdyz inpost mailowo podal jej numer. a potem przeslali sms-em oraz mailem kod niezbedny do otworzenia skrytki.

byc moze konto jest potrzebne dla osob indywidualnych, aby nadac przesylke i potem aby ktos mogl ja odebrac (juz bez koniecznosci posiadania konta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo fajna sprawa i działa to nie najgorzej, tylko jeden problem: ich ilość ;)

Niby obecnie mieszkam w jednym z największych miast Polski, niby rzut beretem od centrum a do najbliższego mam jednak kawałek drogi. W moim rodzinnym mieście (50k ludzi) tydzień temu otworzyli pierwszy. Do tej pory do najbliższego było jakieś 60 km.

Dobrze że jest alternatywa dla poczty, dobrze że wychodzi trochę taniej, trochę szybciej (brak kolejek, 24h). Korzystajmy, niech się rozwijają, stawiają więcej tych maszynek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja właśnie mam z InPostem problem. Trzy poprzednie przesyłki dotarły bez opóźnień.

Teraz zamówiłem paczki z Warszawy, które mają być prezentami pod choinkę. Paczki zostały nadane 15.12 - czwartek. I do dnia dzisiejszego status nadania paczek się nie zmienił. Interwencja w serwisie InPost wykazała, że paczkomat "nadawczy", w którym zostały umieszczone paczki (Warszawa) jest/był uszkodzony i do końca nie wiadomo jaki jest dalszy los wysłanych paczek.

Zaczynam się zastanawiać, czy dotrą na czas, czy muszę lecieć do sklepu i kupować jakiś zamiennik ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności