Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Clip+ i dokanałowe 60-120zł


amonlb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Powielam temat który pojawia się chyba co tydzień ale nadal mam problem z dobraniem słuchawek. Do tej pory używałem clipa+ z sm pl12 i byłem zadowolony ale

sie zepsuły i pora na zmianę interesuje mnie upgrade ale nie chcę wydać zbyt dużo kasy i mam z tego powodu sporo dylematów. Słucham sporo rocka ale też trochę basowej muzyki.

Przykładowo coldplay, coma, ale też chromeo czy daftpunk, brodka trochę rapcoreu np rage against the machine, the prodigy i sporo muzyki filmowej (także orkiestry).

W związku z powyższym zgaduję że potrzeba mi słuchawek z dość szeroką sceną lubię słyszeć wszystkie instrumenty przydałoby

się też więcej basu niż mają pl12 bo mi go czasem brakowało. Gitara basowa mogła by mruczeć intensywniej tak żeby mi trafiała do duszy przez uszy.

Reggae też ma swoje miejsce na moim clipie+. I teraz pomocy co ja mam cholera wybrać?

 

1. a-jays one

2. Brainwavz Alpha

3. a-jays two

4. Brainwavz m1

5. coś innego lepszego dla moich wymagań..... najlepiej poniżej stówy ale mogę kupić do 120 jeżeli naprawdę znajdę dobry powód.

 

Jeśli to coś da przebywam w Łodzi i jutro pójdę gdzieś posłuchać jak co gra. Jeszcze nie wiem gdzie się udam pewnie do mp3store jeśli go znajdę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a SM e10 do clipa+ ? jeszcze jak z wytrzymałością, podobno brainwavz są solidniejsze. Miałem SM pl11 ale po miesiącu wtyczka się wyrobiła i prawa słuchawka przerywa, mam również akg k315 i wg. mnie świetnie grają z clipem +. Szukam teraz doków z charakterystyka podobną do k315 do 150 zł. Myśle nad SM e10, Brainwavz m1, Akg k330, zależy mi też na solidności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Wczoraj byłem posłuchać różnych modeli między innymi E10 grały świetnie z clipem+ natomiast ja wybrałem brainwavz proalpha

potrzebowałem w sumie kilku minut żeby zrozumieć że te grają dokładnie tak jak mi się podoba chociaż czasem jest trochę za dużo wysokich i

talerze miejscami tak jak by trzeszczą zamiast dźwięczeć w tle. Ale ta przypadłość jak na razie trafiła się w dwóch piosenkach tylko.

Obie pary słuchawek są moim zdaniem warte polecenia i swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności