Skocz do zawartości

Odtwarzacz + słuchawy - co kupić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Oczywiście jestem nowy na forum więc wybaczcie :)

 

Zaczęło się od chęci kupna słuchawek...

Miałem jakiś czas temu ipoda shuffle z standardowymi słuchawkami (dźwięk taki sobie) ale kobieta mi wyprała ze spodniami :) ipod do kosza, próbowałem suszyć, miski z ryżem itd. nic z tego.

Następnie kupiłem Telefon HTC wildefire i tak bujałem się z nim po mieście ze standardowymi słuchawkami, nuda, tel trzeba ładować codziennie... i tu pojawiła się chęć kupna.

 

Myślałem o AKG K330 ale szybko się zraziłem opiniami na forum, niby ładne, niby piszą ze do 12 Hz zchodzą... ale opinie marne. Do tego zacząłem się wkurzać na HTC bo bateria to porażka w tym modelu.

 

No i zaczęło się przeglądanie forum...

 

...Mam 300 zł chcę słuchawy dokanałowe i odtwarzacz. Dużo dobrego słychać o Clip + i NuForce ne-6/ Sound Magic PL11/ Brainwavz Alpha...

Najważniejsze: Słucham dużo różnej muzyki, lubię filmy więc i muzyka filmowa u mnie jest na porządku dziennym, oprócz tego hip-hop, reggae, rock... w sumie wszystkiego trochę. Lubię jak Bass zchodzi nisko ale tylko kiedy jest potrzebny. Dźwięk preferuje czysty, nie lubię jak coś mi do uszu "krzyczy", lubię też wysokie tony ale muszą być przyjemne... da się zrobić :) ?

Mam też kartę dźwiękową SB Play! Takie coś na USB :)

Player nie musi być ładny, jak będzie wyświetlacz to spoko, jak nie to przeżyje, Jakość dźwięku ma być dobra. Jak ktoś mnie przekona, że dokładając kolejne 300 zł jakość będzie 2 razy lepsza to spoko...a i jeszcze jedno: ten ROCKBOX - o co chodzi? co daje?

Nie traci się gwarancji?

Z góry serdecznie dziękuje.

Pozdrawiam

Sover

 

Dobra zdecydowałem się na Sanse Clipa + 2GB i do tego jakaś kartę.

 

Pomóżcie proszę, jakie słuchawy do kanałowe do tego (do 150 zł)???

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja.

 

No i się stało... Kupiłem Sanse Clip + do tego niestety kupiłem Sennheiser CX 270...

 

Co do odtwarzacza jeszcze nie wgrałem Rockboxa, natomiast pierwsze co mnie uraziło to że odtwarzacz gra cicho, to normalne? Czy Rockbox rozwiąże ten problem?

 

kolejna sprawa to słuchawki, tak się złożyło że kupiłem te CX 270, bo akurat takie mieli w sklepie z myslą o wymianie ich na lepsze w przyszłym miesiącu - graja tak sobie, wydaje mi się ze mają za mało niskich tonów, góra jest nawet nawet. Pytanie: czy jak wymienię je na Brainwavz M2 będzie słyszalna duża różnica ?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głośności: Ustawienia, ustawienia systemu, głóśność i zmień na wysoką.

Chyba że wybrał region Europę, wtedy reset do fabrycznych i wybrać region inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności