Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Sansa Clip + słuchawki


mikhar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy wiecie może jakie słuchawki były sprzedawane w oryginale z tym odtwarzaczem? Nie jestem ekspertem ale podobał mi się ich dźwięk. Może potraficie coś polecić innego, jako że odtwarzacz jest w miarę tani myślę że nie warto wydawać dużo więcej na słuchawki niż na odtwarzacz bo i tak nie poczujemy różnicy. A może się mylę? Dlaczego założyłem nowy temat? Oczywiście przeglądałem tematy, ale zastanawiam się jak spisują się słuchawki nauszne przy okularach, z tego co pamiętam komputerowe "no name" średnio współpracowały z okularami i wygodnie nie słuchało się muzyki. Może się coś teraz zmieniło, albo wypowie się ktoś kto próbował słuchać muzyki w słuchawkach na usznych z okularami.

Skłaniam się zatem do wersji słuchawek duszonych takich jak były oryginale lub lepszych ale w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A slyszales kiedykolwiek inne sluchawki z tym odtwarzaczem? Oryginalne są strasznie słabe (naprawdę : p). Powiedz ile możesz przeznaczyć na słuchawki, a na pewno znajdzie się ktoś, kto pomoże ci dokonać dobrego wyboru.

Edytowane przez bynozor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na forum ludzie którzy maja osłuchanego Clipa+ na wylot,pewnie coś podpowiedzą ,ale uważam że kwota równa cenie odtwarzacza przeznaczona na słuchawki będzie krokiem w dobrym kierunku.

Napisz coś więcej czego oczekujesz od dźwięku.Lubisz ciepły dźwięk czy raczej idący w analityczność i szczegóły.Czego słuchasz? Jaka muza? Pytasz się o komfort używania nausznych nosząc okulary,Tutaj najlepiej gdybyś miał możliwość gdzieś przymierzyć takie słuchawki-MM,Saturn,RTVAGD. Z padami obejmującymi całe ucho myślę że będzie super ( nie używam okularów więc gdybam).A tak na marginesie douszne a nauszne to zupełnie inny świat kształtowania dźwięku .Poczytaj o różnicach.Zakładając że będziesz używał Clipa na zewnątrz do wyboru masz dokanałowe,douszne,portable ew.on-clip.Akurat ( tanie) douszne najmniej tu się sprawdzą ( brak izolacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie warto wydawać dużo więcej na słuchawki niż na odtwarzacz bo i tak nie poczujemy różnicy. A może się mylę?

 

Owszem, tkwisz w błędzie. Bo słuchawki z sansy są fatalne i wydając 100 zł na lepsze dokanałówki jak np. Sony EX85 (przeczytaj ich recke na forum) uzyskasz dźwięk bilion razy lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie warto wydawać dużo więcej na słuchawki niż na odtwarzacz bo i tak nie poczujemy różnicy. A może się mylę?

Miałem na myśli, że wydawanie na słuchawki większej kwoty niż na TEN odtwarzacz nie ma sensu. Jeżeli kosztował około 100-150zł ( nie pamiętam), to ciekaw jestem słuchawek w tej cenie. Jeżeli mówicie że tamte słuchawki były tak beznadziejne, hmm to ciekawe jak będzie z lepszymi.

Muzyki jakiej słucham to głównie rock, numetal.

Na obecną chwilę "ciepły dźwięk" nic mi nie mówi, nie miałem porównania słuchawek który byłyby tak określone. Jak mi się uda to w weekend zobaczę jakieś słuchawki nauszne w sklepie. Ale opinią dłuższego użytkowania słuchawek nausznych w okularach nie pogardzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również poszukuję słuchawek do tego odtwarzacza.

Nie lubię przesadnego basu, jednak musi być dobrze odczuwalny (ale nie zlewający wszystko w jedną kupę). Chciałbym coś co pozwoli mi cieszyć się "pełnią muzyki", taką jaka była stworzona.

Słucham różnych gatunków, od SOAD i RATM przez Mylo i Daft Punk po Massive Attack.

Wyczytałem gdzieś, że dobre do tego odtwarzacza byłyby Brainwavz Proalpha. Coś innego w tej lub podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również poszukuję słuchawek do tego odtwarzacza.

Nie lubię przesadnego basu, jednak musi być dobrze odczuwalny (ale nie zlewający wszystko w jedną kupę). Chciałbym coś co pozwoli mi cieszyć się "pełnią muzyki", taką jaka była stworzona.

Słucham różnych gatunków, od SOAD i RATM przez Mylo i Daft Punk po Massive Attack.

Wyczytałem gdzieś, że dobre do tego odtwarzacza byłyby Brainwavz Proalpha. Coś innego w tej lub podobnej cenie?

SM E10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie lekko ocieplone granie bez zmułu. Dość jasne granie co mnie zaskoczyło jako że E10 były zapowiadane jako następcy PL11. Tak zasadniczo to padały głosy że E10 to półka jak Eterny albo NE-700x. WojtekC stwierdził że dla nich by z IE8 zrezygnował. MrSheep nazwał je słuchawkami idealnymi (z tego co pamiętam). Sporo zachwytów było. I jakoś mocno żarówiaste (jak się czarne wybierze) to one nie są. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, Twój opis wydaje się nad wyraz zachęcający ; )

A jak wspomniane ProAlphy? Też przewinęło mi się przez oczy że są "idealne".. jak widać co człowiek to co innego poleci ,dlatego pytam:)

Patrząc po opisie na audiomagic to proAlpha są jaśniejsze. Już Alpha nie mają w sobie nic z mulenia basem a proAlpha ponoć mają go jeszcze mniej. Z Clip+ to może suchota wyjść straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję rzucić okiem w recenzję i w temat poświęcony E10 (tytuł jakoś "E10 - słuchawki doskonałe" czy coś tak). Tam powinno być więcej konkretów w kwestii rocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności