Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, jaki Waszym zdaniem wybrać odtwarzacz? który będzie lepszy? Budżet do 120zł. Waham się między

http://allegro.pl/mp3-player-sandisk-sansa-fuze-do-16gb-dostawa-0zl-i1902107974.html

http://allegro.pl/otwarzacz-mp3-creative-zen-v-plus-1gb-radio-mp3-i1913800592.html

 

 

A może proponujecie jeszcze coś innego?

 

Zależy mi na jakości wykonania ale i nie tylko, po prostu chce żeby był dobry.

Z góry dziękuje za odopowiedź.

Edytowane przez driftmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Sandisk z tych dwóch - dobra jakość dźwięku, dobra jakość wykonania, przyzwoita bateria, możliwość wgrania Rockboxa (znacznie poszerza możliwości odtwarzacza, pozwala lepiej dopasować dźwięk). Odtwarzacze Creative grają przeciętnie, jeśli nie słabo oraz są awaryjne. Poza tym Zen V jest starym modelem sprzed kilku lat. Jeśli nie potrzebujesz kolorowego ekranu albo szukasz czegoś odrobinę tańszego, możesz rozważyć jeszcze odtwarzacz Sandisk Sansa Clip Plus.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Sandisk z tych dwóch - dobra jakość dźwięku, dobra jakość wykonania, przyzwoita bateria, możliwość wgrania Rockboxa (znacznie poszerza możliwości odtwarzacza, pozwala lepiej dopasować dźwięk). Odtwarzacze Creative grają przeciętnie, jeśli nie słabo oraz są awaryjne. Poza tym Zen V jest starym modelem sprzed kilku lat. Jeśli nie potrzebujesz kolorowego ekranu albo szukasz czegoś odrobinę tańszego, możesz rozważyć jeszcze odtwarzacz Sandisk Sansa Clip Plus.

Zdecydowanie, całkowicie popieram... mam Fuze, miałem Zen V. Zen jest słabszy i gra tak anemicznie że szok. Fuze potrafi podmulić z ciepłymi słuchawkami ale Zena i tak dźwiękowo wsysa nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności