Skocz do zawartości

Dlaczego odtwarzacze MP4 to SYF


Rekomendowane odpowiedzi

...nie mówiąc już o tym,że tak głośne słuchanie TAKIEJ muzy niszczy słuch... O ile Ci słuchający w ogóle go mają ;)

Głośne słuchanie TAKIEJ czy INNEJ muzyki prowadzi do inwalidztwa... bo nie chodzi rodzaj muzyki tylko o rodzaj słuchania, jak ktoś chce zostać inwalidą w wieku 14 lat to i przy klasyce uszy zakrwawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nagłośnienia w klubie: To nie rozstawia się głośników jak popadnie, żeby ładnie wyglądało... <_< (nie mówie o wiejskich dyskotekach i tym podobnych wynalazkach...), jest tam zazwyczaj naprawde dobre nagłośnienie jeszcze byś się zdziwił... ;)

To ciekawe, bo już w niejednym takim miejscu byłem i wszędzie z grubsza to samo. W celach rozrywkowych jak najbardziej ok ale śmiać mi się czasem chcę jak sobie posłucham gadek djów co to oni nie "grają" i jakie to ambitne :D Tam po prostu nie ma sensu w jakiś konkretny sposób rozstawiać sprzętu bo niczemu to nie służy, jak się tańczy to się nie słucha muzycznych niuansów ;) Możesz podać jakieś nazwy konkretnych klubów z tak dobrym nagłośnieniem (najlepiej warszawskich :D )? Może kiedyś wpadnę i się przekonam co to warte.

I dalej podtrzymuję zdanie, że z tą filharmonią to żeś niezbyt fortunnie wyleciał... :lol: Może czas częściej odwiedzać takowy przybytek? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo już w niejednym takim miejscu byłem i wszędzie z grubsza to samo. W celach rozrywkowych jak najbardziej ok ale śmiać mi się czasem chcę jak sobie posłucham gadek djów co to oni nie "grają" i jakie to ambitne :D Tam po prostu nie ma sensu w jakiś konkretny sposób rozstawiać sprzętu bo niczemu to nie służy, jak się tańczy to się nie słucha muzycznych niuansów ;) Możesz podać jakieś nazwy konkretnych klubów z tak dobrym nagłośnieniem (najlepiej warszawskich :D )? Może kiedyś wpadnę i się przekonam co to warte.

I dalej podtrzymuję zdanie, że z tą filharmonią to żeś niezbyt fortunnie wyleciał... :lol: Może czas częściej odwiedzać takowy przybytek? ;)

częściej... hmm.... co jakiś czas odwiedzam... A w narodowej mają troche sprzętu, więc tez nie jest tak do końca że lecą z samych instrumentów... poprostu by nie wyrobili i muszą miec toche nagłośnienia... ;) Choc porównanie może faktycznie nie było najlepsze...

Ale ja nie stwierdziłem że w klubie trzeba sie wsłuchiwac w muzykę...chodziło o to że tehno to nie jest samo UMC UMC. Taaa nasi DJ'e oni grają....:/ jak włozenie płytki do odtwarzacza to jest tworzenie muzyki to brawo dla nich, takim DJ'em to i ja mogę być... Sztuką jest to co robią na zachozie gdzie w trakcie imprezy DJ'ej tworzy muzyke..

a co do klubów to np Lucid(czy jak to sie tam pisze) ma całkiem niezłe nagłośnienie, tylko parkiet jest wielkosci sali gimnastycznej.... <_< nie mówie o wynalazkach typu Club 70, bo tam całe nagłośnienie to 4 słabe głośniki.. (myślałem ze padne jak to zobaczyłem :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż...dla mnie jednak w muzyce klubowej jest za mało melodii. No sorki ale - ja po prostu tego nie trawię. Jednak bardziej odpowiada mi muzyka tworzona i wykonywana przez przynajmniej kilku instrumentalistów z których każdy poświęcił wiele lat na doskonalenie własnych umiejętności w operowaniu danym instrumentem. Może po prostu do czegoś innego jestem przyzwyczajony. ;)

 

A wracając do no-name'ów

1) rozkręciłem mojego starego no-name'a i po długich,ciężkich cierpieniach odcyfrowałem, że jego Soc to ATJ2085 - jeden z większych , chińskich syfów. (A przysiągłbym, że grał nieźle :o )

2) Na forum www.elektroda.pl jest przynajmniej kilka tematów dot. chińskich mp3/4. Z tego co widziałem to przynajmniej jeden ma 34 strony najróżniejszych postów. Przeważnie dotyczyły one próśb i rad na poskładanie padniętych chińskich mp3. Nic tylko współczuć ludziom... :( Jak tak dalej pójdzie to problemy z no-name przybiorą postać epidemii i trzeba będzie dla nich organizować jakieś zbiórki "darów" ala caritas czy też "Wielka Łorkiestra Świątecznej Przemocy" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az musze sprawdzic jaki uklad ma moj ergotech U21.

rozlecial sie w nim "yoj", sterowac moge nim po rozebraniu obudowy i zwieraniu stykow srubokretem. robi teraz za awaryjnego pen-drive'a. z sentymentu go nie wyrzucilem. to byl moj pierwszy player mp3 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Gośc Flaytec

Witam wszystkich. Mialem dzis wielkie szczescie..od tygodnia ponad szukam mp4...na allegro...Dzis juz prawie klikalem w opcje KUP TERAZ gdy przypadkiem wszedlem na te stronke...Przeczytalem prawie wszystkie strony od poczatku ,oj ale mialem szczescie ze tego nie kupilem!!! Na allegro ktos wystawil taka ciekawa aukcje z opisem i ona mnie zastanowila....jak znajde link to podam.

 

Zeby sie zrechabilitowac powiem ze tez zaczolem szukac w palmtopach bo stwierdzilem ze te czytaja pliki wideo w normalnych formatach...

 

Potrzebuje cos co bedzie bankiem danych(najlepiej na kartach SD by przekladac zdjecia bezposrednio z aparatu. W pociagu(czesto jezdrze po ok 10 godz) chcialbym pisac notatki,sluchac mp3 jak i ogladac filmy. No i co tu teraz kupic? Nie mam wiecej jak 350zl...jesli za te cene nie kupie normalnego ipoda to chyba wezme jakiegos palmtopa tylko ze na tym sie nie znam...ale napewno juz nie kupie mp4 z allegro. A czy polecicie cos do sluchania tylko i wylacznie mp3, jakiejs normalnej firmy ale niezbyt drogie. moje gg 4782126. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co tu teraz kupic? Nie mam wiecej jak 350zl...jesli za te cene nie kupie normalnego ipoda to chyba wezme jakiegos palmtopa tylko ze na tym sie nie znam...ale napewno juz nie kupie mp4 z allegro. A czy polecicie cos do sluchania tylko i wylacznie mp3, jakiejs normalnej firmy ale niezbyt drogie. moje gg 4782126. Pozdrawiam serdecznie.

Całe forum jest o odtwarzaczach, ich wyborze i związanych z nimi problemami także rusz wyszukiwarką i miłej lektury. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem na zle forum trafiles - owszem znajda sie zapalency uzywajacy palmtopa, ale raczej bedzie ich niewiele - proponuje zagladniecie na forum, ktore faktycznie traktuje o palmtopach. aha ze swojej strony moge polecic nokie 6120 - wszystko czego potrzebujesz ma, ale troche przekracza budzet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natan89 ja widzę, że ty w życiu nie widziałeś Mp4. Ja mam Mp4 i akurat obraz jest ******sty, a dźwięk także bez zastrzeżeń.

:lol::lol::lol:

Zal Ci d*** sciska, ze kupiles taki szrot i teraz piep*zysz glupoty :huh: . Podrecznikowy przyklad usera mp4 <_< .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja jednak wziolem Palmtopa, spotkalem sie ,obejrzalem...w domu stwierdzilem ze nawet jak bym nic wiecej nie uruchomil niz to co mi zaprezetowal sprzedajacy to i tak bede zadowolony.Za 180zl nie dostalbym nawet ipoda z wejsciem na SD... Zobacze tylko jaka bedzie jakosc dzwieku, bede jechal pociagiem cala noc wiec juz rano bede mogl cos powiedziec na ten temat.Karta sd przygotowana z muzyka,programem mp 3 .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że debilny temat nadal się toczy. :lol: Ostatnio byłem tutaj jakieś pół roku temu. Realizuję, że "audiofile" słuchający MP3-jek nadal próbują przekonać świat jaka to przygłucha ciemnota kupuje ****iane chińskie MP3/"MP4" (czyli przytłaczająca większość) a jacy to oni są wybrani przez Boga, obdarzeni doświadczeniem polskiego "pana złotej rączki", genialnym słuchem Mozarta tudzież Beethovena i odtwarzaczem za równowartość połowy całej pensji pracownika supermarketu. B)

 

Jako posiadacz Sandisk'a Sansa e230 i znienawidzonego przez wspomnianych już mistrzów MPowera (E90) używam tego drugiego. Bardziej odpowiada mi jego brzmienie. Posiada tak samo jak Sansa w pełni konfigurowalny SRS WOW :o (3D sound, TruBass, FOCUS).

 

W sprawie ekranu to jakość obrazu na 2" TFT (260tys kolorów) jest tak samo dobra jak w nowych telefonach Sony-Ericsson.

Posiada możliwość nagrywania radia w jakości 360kbps w formacie WAV.

Odtwarza WAV, MP3, WMA, OGG we wszelkich bitrate'ach (osobiście sprawdzone)...

 

 

 

Pieprzcie sobie dalej. :lol:

 

 

(Sandisk Sansa e230, Mpower E90, słuchawki: Sennheiser CX-300, Koss Spark)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizuję, że "audiofile" słuchający MP3-jek

Audiofile słuchają sobie w domciu z różnych klocków, odtwarzacz jest do użytku zewnętrznego i nie traktuje się go jako podstawowo źródło dźwięku. A to co jest dobre na ulicy w domu by nie przeszło. Tak, słucham sobie czasem dobrej jakości mp3 ale preferuję ogg i flac. Zwłaszcza o tym ostatnim formacie sobie poczytaj co oferuje ;)

nadal próbują przekonać świat jaka to przygłucha ciemnota kupuje ****iane chińskie MP3/"MP4" (czyli przytłaczająca większość) a jacy to oni są wybrani przez Boga, obdarzeni doświadczeniem polskiego "pana złotej rączki", genialnym słuchem Mozarta tudzież Beethovena i odtwarzaczem za równowartość połowy całej pensji pracownika supermarketu.

Ludzie mają różne wymagania, tak było, jest i będzie. Są też entuzjaści danej dziedziny i tacy entuzjaści muzyki w przenośnym wydaniu zainwestują w dobry player i słuchawki, entuzjasta motoryzacji zainteresują się przeróbkami swojej bryki a entuzjaści komputerów zainwestują w interesujące ich podzespoły. Jest też masa tzw przeciętnych użytkowników tego czy innego sprzętu i w naszym przypadku to oni z różnych pobudek zakupią chińskie no-name mp4 bo chcą tylko żeby to jakoś takoś działało a reszta ich nie obchodzi.

Jako posiadacz Sandisk'a Sansa e230 i znienawidzonego przez wspomnianych już mistrzów MPowera (E90) używam tego drugiego. Bardziej odpowiada mi jego brzmienie. Posiada tak samo jak Sansa w pełni konfigurowalny SRS WOW :o (3D sound, TruBass, FOCUS).

Bardzo fajnie, tylko po co psuć sobie dźwięk tymi srsami i innym badziewiem?

W sprawie ekranu to jakość obrazu na 2" TFT (260tys kolorów) jest tak samo dobra jak w nowych telefonach Sony-Ericsson.

A kto poważny pasjonuje się oglądaniem czegokolwiek na takim "super" ekraniku? Nie ważne czy to telefon czy player.

Posiada możliwość nagrywania radia w jakości 360kbps w formacie WAV.

Szkoda, że nie w jakości 360000kbps w formacie UltraWAV+++ :lol:

Pieprzcie sobie dalej.

A z przyjemnością :)

(Sandisk Sansa e230, Mpower E90, słuchawki: Sennheiser CX-300, Koss Spark)

EEE, tu już dałeś ciała po całej linii... cx300 i sparki? Markowe słuchawki? Przecież te od mpowera dają czadu a nie jakiś sennheiser, wcale nie jesteś lepszy od ludzi z forum, jesteś tró-audiofilem i słuchasz na nich mp3! Zawiodłem się na tobie ;) A myślałem, że wreszcie ktoś mądry zawitał na forum i zrobi tu porządek.

 

Chyba, że kupiłeś podróbki to wtedy zwracam honor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialnym słuchem Mozarta tudzież Beethovena

Beethoven był głuchy :)

i odtwarzaczem za równowartość połowy całej pensji pracownika supermarketu.

Może się zdziwisz ale wystarczy niecałe 100zł na Sansę m240 żeby całkiem przyjemnie słuchać sobie muzyczki.

Posiada tak samo jak Sansa w pełni konfigurowalny SRS WOW :o (3D sound, TruBass, FOCUS).

Sansa nie posiada SRS Wow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają różne wymagania, tak było, jest i będzie...

 

Zgadzam się z tobą. W takim razie po co ktoś zakłada taki mało konstruktywny topic i tworzy nowe mity na 70 stron.

 

Bardzo fajnie, tylko po co psuć sobie dźwięk tymi srsami i innym badziewiem?

Napisałem, że mój MPower posiada SRS WOW, co nie znaczy, że go używam. Liczy się fakt, że markowe sprzęty go mają. Zgadzam się, że SRS to lipa. Preferuję ustawienie ROCK equalizera ponieważ dba o wysokie tony nie psując reszty.

 

A kto poważny pasjonuje się oglądaniem czegokolwiek na takim "super" ekraniku? Nie ważne czy to telefon czy player.

Nie pisałem, że to mnie pasjonuje, ale mojej koleżance było bardzo miło kiedy puściłem jej ulubiony teledysk ulubionego zespołu. ;)

Ja także lubię sobie czasem coś obejrzeć, ale fakt - na dłuższą metę to się nie sprawdza.

 

Szkoda, że nie w jakości 360000kbps w formacie UltraWAV+++

Bez głupiej ironii. Ja też w to nie wierzyłem na początku. Po nagraniu jakiegoś kawałka z radia zrzuciłem nagrany plik na laptopa i takie parametry wyświetlił mi WMPlayer. Dokładnie to było 384kbps. Jeśli się upierasz to nagram coś dla ciebie i umieszczę na 4shared.com.

 

EEE, tu już dałeś ciała po całej linii... cx300 i sparki? Markowe słuchawki? Przecież te od mpowera dają czadu a nie jakiś sennheiser, wcale nie jesteś lepszy od ludzi z forum, jesteś tró-audiofilem i słuchasz na nich mp3! Zawiodłem się na tobie A myślałem, że wreszcie ktoś mądry zawitał na forum i zrobi tu porządek.

Ten badziew od MPowera grał jak sraka. Słuchawki kupiłem także z myślą o innych urządzeniach jak laptop, wierza Technics (kupiona 11 lat temu za ok. 3000zł), laptop. Chciałem również, żeby były też ładne i solidnie wykonane.

 

Chyba, że kupiłeś podróbki to wtedy zwracam honor...

Sennheisery kosztowały mnie ok. 90zł co jest możliwe w przypadku oryginalnych (mierzyłem słynną kurtkę M65 w sklepie a kupiłem ją przez Allegro o 100zł taniej). Pośrednicy często nieźle koszą. Chociaż biorąc pod uwagę dzisiejszy sajgon to niczego nie można być pewnym. Słuchawki są cudowne i grają lepiej niż jakiekolwiek douszne, które były w moim posiadaniu, a było ich trochę. Mam je ok. roku i jeszcze żyją. Zwróciłem się do polskiego przedstawiciela Sennheisera z pytaniem jak rozpoznać podróby. Nie odpisali. Widocznie sami nie wiedzą. ;)

 

Beethoven był głuchy

Nie od urodzenia. Stracił słuch. :)

 

Sansa nie posiada SRS Wow

Otóż mylisz się. Posiada. Jak chcesz to zamieszczę zdjęcie menu. :)

 

Sprostowanie: mój Sansa to e130 a nie e230 (jak napisałem) :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie po co ktoś zakłada taki mało konstruktywny topic i tworzy nowe mity na 70 stron.

Bo... to niestety prawda. :) To, że Ty nie słyszysz różnicy to nie znaczy, że jej nie ma :P

Sprostowanie: mój Sansa to e130 a nie e230 (jak napisałem) :P.

A widzisz, to istotna różnica :)

 

No i podyskutować jak należy jednak potrafisz, jakbyś od razu przystąpił do rzeczowej wymiany argumentów zamiast z góry forsować "swoje i jedynie słuszne zdanie" i obrażać innych odbyło by się to wszystko o wiele przyjemniej.

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie ty widzisz forsowanie mojego zdania. Jak narazie to niektórzy z forumowiczów przeforsowali stereotyp na poziomie przykładu: "murzyni są mniej inteligentni od białych, ponieważ wielu z nich stoi po zasiłki i kradnie." Bliżej temu do generalizowania. Zdaję sobie sprawę, że wiele chińskich odtwarzaczy to wadliwe ****o ale nie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla poprawy humoru: http://forum.myportal.cn.net.pl/index.php?...st&p=185439 :lol:

ja mam od 4 miesiecy MP4 firmy apollo 2 cale wyswietlacz 2 giga swojej i slot na karty pamieci i jestem zadowolony no moze bylem bo jusz mi nie wystarcza teraz mysle o mp4 z samsunga 8 giga z slotem i dotykowym 5 calowym wyswietlaczem albo wiekszym no i oczywiscie z tunerem tv.moim zdaniem MP4 jest bardziej przydatne niz mp3 czy fotki czy filmy wszystko moga odtworzyc (prawie)a tak jeszcze przyokazji nie wiem czy slyszeliscie bo ja tak bo mam takie male info od wuja co ma ruzne wtyyki i teraz nieoplaca sie kupywać sprzętu elektronicznego pewnie zastanawiecie dlkaczego odusz to że w pierwszym kwartale roku 2008 takie wynalazki maja stanieć nawet do 30 %.

Skoro już mamy baaardzo tajne info od pewnego informatora, ale o tym cicho sza! :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheisery kosztowały mnie ok. 90zł co jest możliwe w przypadku oryginalnych

 

Czyli kupiłeś podróbki... chyba, że kupiłeś używane, długo używane.

Jeśli nie wierzysz wejdź sobie na skąpiec lub inne portale cenowe, i zobacz po ile są oryginalne słuchawki.

Na tym forum jest opis jak sprawdzić ich oryginalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupiłeś podróbki... chyba, że kupiłeś używane, długo używane.

Jeśli nie wierzysz wejdź sobie na skąpiec lub inne portale cenowe, i zobacz po ile są oryginalne słuchawki.

Na tym forum jest opis jak sprawdzić ich oryginalność.

 

Skąpiec nie bierze po uwagę portali aukcyjnych tylko sklepy internetowe.

 

Check this out:

 

CX300 za 179zł

vs

CX300 za 109zł

 

Oczywiście każdy sprzedawca twierdzi, że jego słuchawki są w 100% oryginalne. Kompletna paranoja. <_<

To tylko dwa najdroższe przykłady. Cena CX'ów na Allegro oscyluje w granicach od 30zł do 180zł i wszystkie wyglądają tak samo. :o

 

 

 

ja mam od 4 miesiecy MP4 firmy apollo 2 cale wyswietlacz 2 giga swojej i slot na karty pamieci i jestem zadowolony no moze bylem bo jusz mi nie wystarcza teraz mysle o mp4 z samsunga 8 giga z slotem i dotykowym 5 calowym wyswietlaczem albo wiekszym no i oczywiscie z tunerem tv.moim zdaniem MP4 jest bardziej przydatne niz mp3 czy fotki czy filmy wszystko moga odtworzyc (prawie)a tak jeszcze przyokazji nie wiem czy slyszeliscie bo ja tak bo mam takie male info od wuja co ma ruzne wtyyki i teraz nieoplaca sie kupywać sprzętu elektronicznego pewnie zastanawiecie dlkaczego odusz to że w pierwszym kwartale roku 2008 takie wynalazki maja stanieć nawet do 30 %.

 

:lol: Tajny agent na polskiej wsi. Zamiast dawać dzieciom kieszonkowe na MP4 rodzice powinni wysyłać je do płatnej podstawówki wieczorowej albo chociaż na dobry kurs języka polskiego. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scumkill, w tych linkach które podałeś zwróc uwage na gwarancje... te za 180 zł mają 12 miesięcy, a te za 100zł mają 7 dni i wątpie że są oryginalne - mimo zapewnień sprzedawcy, on może się zawsze wymigać i powiedzieć że nie wiedział bo dla niego wyglądają tak samo. Niestety gwarancja mówi co innego.

Oczywiście skąpiec bierze pod uwage tylko sklepy internetowe. Jednak ja już od dawna nie kupiłem nic na Allegro... na liście sklepów ze skąpca są dużo bardziej przystepne oferty (cenowo).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Check this out:

CX300 za 179zł

Słuchawki objęte są 12 mies. gwarancją polskiego dystrybutora.
gwarancja rozruchowa 7dni

Myślę, że to rozwiązuje sprawę tych aukcji. Niemniej najtańsze cx300 jakie widziałem (osobiście na żywo ;) ) i mam pewność, że były oryginalne kosztowały o ile dobrze pamiętam 119zł. Ale było to niedawno a wcześniej ceny oscylowały (i nadal w większości sklepów tak jest) wokół 180zł - IMHO za tyle kasy zakup całkowicie absurdalny.

Oczywiście każdy sprzedawca twierdzi, że jego słuchawki są w 100% oryginalne. Kompletna paranoja. <_<

To tylko dwa najdroższe przykłady. Cena CX'ów na Allegro oscyluje w granicach od 30zł do 180zł i wszystkie wyglądają tak samo.

Cóż, tak to jest z handelkiem na Alledrogo.

 

Scumkill: Zarejestruj się, będzie można normalnie podyskutować. Bo jak na razie unosiłeś się w obronie tych "mp4-wynalazków" a widać, że masz swoje argumenty i jak chcesz to potrafisz je przedstawić bez uciekania się do bluzgów i lekceważących sformułowań. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scumkill: Zarejestruj się, będzie można normalnie podyskutować. Bo jak na razie unosiłeś się w obronie tych "mp4-wynalazków" a widać, że masz swoje argumenty i jak chcesz to potrafisz je przedstawić bez uciekania się do bluzgów i lekceważących sformułowań. ;)

 

Nie unosiłem się. Racjonalizowałem i gromiłem bezsensowny stereotyp. MP4 to wymysł sprzedawców, którzy celowo i perfidnie przekolorywują możliwości sprzedawanych sprzętów. "MP4" to MP3 z możliwością odtwarzania filmików i przeglądania obrazków i tym dla mnie pozostanie. W przeciwiwństwie do wielu kupujących "MP4"ki ja dobrze wiedziałem z czym mam do czynienia zanim kupiłem mojego MPowera. ;)

 

Mój faworyt wśród kłamstw doskonałych: "- odtwarza filmy w formacie AVI (po konwersji)" :lol:

 

Myślę, że sprzedający Sennheisery już uciekli się do opychania podróbek w cenie oryginałów. To straszne. Najgorsze jest jednak to, że Sannheiser traci ogromne sumy i nie walczy z tym procederem, nie dbając o oszukanych klientów. :(

 

Może się zarejestruję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności