Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki do 300-350 zł


Velasquez

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, pewnie było takich dyskusji bardzo dużo, czytałem forum, ale już naprawdę nie wiem na co się zdecydować.

Szukam słuchawek właściwie tylko i wyłącznie do rapu (polskiego jak i zagranicznego), najlepiej do 300 zł, jeśli byłoby warto mógłbym nieco dopłacić (tak zdecydowane max. 350-380). Obojętne czy doki czy nauszne, ważne, żeby nie były wielkie i nie było wstyd na ulicę wyjść... Po prostu ma pasować do E2 i rapu to wszystko :)

 

Liczę na pomoc, mam nadzieję, że się nie zawiodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iz rapu nie slucham to soundmagic p30 niezle daja rade z cowonem e2. Basu jest jak w sam raz, zadne pasmo nie zakrywa innych. Do tego dobra izolacja i sa male. Jak chcesz podeslij na pm nazwy kawalkow, moge przesluchac i napisac osobiste wrazenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam mam doki jays three i sprawują sie bardzo dobrze a tak jak wy słucham rapu. Kolega ma e2 i wiele razy je pod nie podłączałem i bardzo fajnie sie ze sobą zgrywają. Grają równo, naturalnie. Na silikonach, czasami sybilują dlatego lepiej słuchać na piankach. Bass jest bardzo przyjemny, i czasami fajnie zagra mięsem. W cenie ~150 złotych świetne słuchawki. Co do tego syczenia na silikonach to equalizer załatwia sprawę ale nie pamiętam dobrze jakie ustawienia były dostępne w E2.

Edytowane przez zolwinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności