Skocz do zawartości

Audio do pokoju. Doradzcie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż poszukuję do swojego pokoju(ok. 30m2) jakiegoś zestawu do muzyki(jedynie do muzyki!).

Przeznaczony na to budżet to ok. 700zł.

Sam już nie wiem czego szukać... czy mają to byc kolumny + wzmacniacz, czy jakiś porządny sprzęt pod pc, wieża lub coś innego.... NIE WIEM :(

 

Sprzęt głównie byłby podpinany do mojego telefonu(SGS + voodoo control)

 

Na początku miało to wyglądać tak, że kupuję microlaby solo7c, lecz po podwyżce ceny dolara chyba ten zakup już się nie opłaca... ceny wahają się od 650zł-700zł

 

Obecnie posiadam Logitechy z-2300 lecz one zupełnie się do muzyki nie nadają... sub wszystko zakłóca... bez sensu

 

Głównie słucham muzyki house więc bas też się liczy, ale nie chce go w nadmiarze. Ma po prostu starczać(być w sam raz) i nie przestawiać mebli w domu jak to robiły moje z-2300.

 

Więc czekam na propozycje. Ja już sam od wszystkiego zgłupiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grę wchodzą używane kolumny, to Solo 7C można znaleźć za około 500zł. Chociaż mam wątpliwości co do telefonu jako źródła. Może za resztę sumki dokupić jeszcze jakiś DAC albo coś w tym stylu? W sumie to sam zastanawiam się nad zakupem Solo 6C(pokój 10m2, więc niestety za mały na 7C) i będę ich używał z laptopem lub odtwarzaczem Sony S638- mam zamiar dokupić do nich jakiś DAC żeby nieco poprawić jakość źródła. To dobra opcja?

Edit: A może lepszym wyjściem będzie zakupienie E-MU 0204? Trochę kosztuje, ale ma bardzo dobre opinie...

Edytowane przez siwyIP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności