Skocz do zawartości

SanDisk Sansa Clip + 2GB


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Planuje kupno odtwarzacza mp3, i po długim przeszukiwaniu informacji,czytaniu opinii itp.,padło na Sanse Clip +. Wiem już o niej wszystko,i planuje zakupić może nawet dzisiaj.

Na allegro są te modele,ale w wersji OEM z 12 miesięczną gwarancją,znalazłem jednak z 24 miesięczną ale wersja OEM.

( to ta aukcja http://allegro.pl/sansa-clip-sandisk-odtwarzacz-mp3-radio-2gb-bstok-i1807454123.html )

 

I teraz moje pytanie do forumowiczów czy w wersji OEM akumlator trzyma mniej w porównaniu z wersją z pudełka,czy może nie ma to różnicy.

Jak jest z awaryjnością w wersji OEM??

 

Jak widać w tej aukcji jest gwar.24 miesiące przy wersji OEM, czy dobrze zrobie jeśli dołoże te 20 - 40 zł i kupie na tej aukcji OEM z 24 gwar, , czy może nie jest to potrzebne i wziąć z 12 mies gwar za te 10 - 40 zł taniej.??

A może lepiej kupić wersje z pudełkiem,ale musiałbym dużo więcej zapłacić,a chciałbym jeszcze jakieś słuchawki potem dokupić porządne.

 

Proszę o wasze sugestie i doradzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RTV-EURO-AGD za 129 zł masz tego clipa z gwarancją 24m. Biorąc pod uwagę koszty przesyłki towaru kupionego na allegro to cena 129 + gw 24m jest sensowną propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RTV-EURO-AGD za 129 zł masz tego clipa z gwarancją 24m. Biorąc pod uwagę koszty przesyłki towaru kupionego na allegro to cena 129 + gw 24m jest sensowną propozycją.

 

Na allegro zapłace z wysyłką 114zł i mam gwar.24 msc(link do aukcji w pierwszym poście), a w EURO mam za 129zł również z 24 gwar. ,więc bardziej opłacało by mi się przez allegro,jeszcze dojazd komunikacją by trochę kosztował.

A ten odtwarzacz z EURO jest w BOX czy jest też OEM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jestem już zdecydowany na ten odtwarzacz i myślę, że jutro dokonam zakupu.

Zostaje jeszcze kwestia słuchawek. Mam już upatrzone 3 modle,które jak czytałem dobrze zgrywają się z sansą clip +, chodzi mi głównie o dokanałowe.

Słucham głównie muzyki lata 80, 90, czasem jakieś techno,dance,rzadko dubstep ;D

 

Mam na myśli EP-630, EP-830 i SM PL11, tylko teraz, które będą najlepsze do tego odtwarzacza i do tej muzyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!!

Dziś otrzymałem moją sanse clip+ ,i jestem bardzo zadowolony,odtwarzacz gra wspaniale.

Z ciekawości chciałem się zapytać co to jest za opcja w ustawieniach "Replay Gain" tam się ustawia jakiś poziom dB,nigdzie nie ma o tym info, może mnie ktoś "oświecić" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności