Skocz do zawartości

Odtwarzacz + Słuchawki


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

tak jak w temacie chciałbym kupić odtwarzacz + słuchawki, mogę za całość dać max 450-500zł.

 

Potrzebuje:

- przynajmniej 2gb pamięci

- wyświetlacz, byleby pokazywał nazwę utworu nic więcej nie potrzebuje

- słuchawki dokanałowe (bardzo zależy mi na jak najlepszym wygłuszeniu dźwięków z zewnątrz)

- byłoby dobrze, gdyby odtwarzacz pasował też do CAL!, które już posiadam

- słucham głównie rocka i elektroniki

- gdyby możliwa byłaby współpraca z programem last.fm to już w ogóle byłoby ******ście, ale bez tego też będę zadowolony

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! :)

Edytowane przez Madristas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansa Clip+ i do tego Phonak Audeo.

Polecane połączenie. Phonaki dobrze izolują i do rocka nadają się świetnie.

Na Clipie+ instalujesz rockboxa i masz lastfm.

Jedyną niedogodnością takiego rozwiązania, jest to, że logi musisz wrzucać przez specjalną stronkę (ale to też nie problem; przy okazji zmiany zawartości odtwarzacza robisz szybki upload i gra gitara).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną niedogodnością takiego rozwiązania, jest to, że logi musisz wrzucać przez specjalną stronkę (ale to też nie problem; przy okazji zmiany zawartości odtwarzacza robisz szybki upload i gra gitara).

Jest taki programik logscrobbler. Wrzucasz go na pamięć Clipa żeby go nie szukać i raz na jakiś czas zgrywasz log na swoje konto. Prościej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok,

a orientujecie się jaka jest obecnie ich średnia cena? bo na allegro znalazłem jedynie za 429zł

 

http://allegro.pl/phonak-audeo-pfe-112-dostawa-gratis-i1809111775.html

Edytowane przez Madristas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok,

a orientujecie się jaka jest obecnie ich średnia cena? bo na allegro znalazłem jedynie za 429zł

 

http://allegro.pl/phonak-audeo-pfe-112-dostawa-gratis-i1809111775.html

 

A po kij mikrofon? kup wersję 012 to akurat zostanie na cilpusia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok,

a orientujecie się jaka jest obecnie ich średnia cena? bo na allegro znalazłem jedynie za 429zł

 

http://allegro.pl/phonak-audeo-pfe-112-dostawa-gratis-i1809111775.html

 

A po kij mikrofon? kup wersję 012 to akurat zostanie na cilpusia :)

 

Tak, tak, widziałem je i wziąłem pod uwagę właśnie 112 ze względu na zawartość dodatków i 2letnią gwarancję (o której nic nie wspomniano u 012, więc wysłałem już maila z zapytaniem o to do sprzedawcy), a nie już sam mikrofon.

 

012:

Zawartość opakowania :

Słuchawki Phonak Audeo 012

Silikonowe tipsy rozmiar S,M,L

Najnowsze, zielone filtry

Dowód zakupu

 

112:

Zawartość opakowania:

 

Para słuchawek Phonak Audéo Perfect Fit Earphones

Pudełko z wymiennymi filtrami audio (2 szare, 4 czarne) i przyrząd do ich wymiany

Nakładki silikonowe - 3 pary (S, M, L)

Pianki Comply (T-130) - 1 para (M)

Przyrząd do czyszczenia nakładek

Para silikonowych prowadnic do przewodów

Futerał

2letnia gwarancja

 

 

Warto dopłacić za taką różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancję raczej dostaniesz też przy 012. Warto zapłacić za comply [osobiście nie używam silikonów] i czarne filtry... Prowadnice mają swoje wady i zalety, nie są za wygodne, ale znacznie eliminują efekt mikrofonowy. Jeżeli przekonasz się do silikonów i zielonych filtrów to chyba nie warto przepłacać... Trudny wybór, akcesoria zawsze możesz dokupić później. Jednostkowo jakbyś chciał dokupić komplet dodatków to chyba nieznacznie taniej wychodzi w zestawie 112.

Edytowane przez axis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 ostatnie pytania

- czy słuchawki zakładane w taki właśnie sposób, nie będą w krótkim czasie się przełamywały na kablu przy wyjściu ze słuchawki?

- http://allegro.pl/mp3-player-sandisk-sansa-clip-do-16gb-dostawa-0zl-i1811722307.html

cena jest nadzwyczaj niska w porównaniu do konkurencji, czy wszystko jest tam ok?

Edytowane przez Madristas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności