Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] dokanałówki do 70zł


st4ik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Do tej pory używałem ep630. Dźwięk z tych słuchawek w pełni mnie zadowalał, niestety nie mam do nich już cierpliwości. Co 4 miesiące siada jeden kanał, zaczyna grać ciszej. Teraz 3 raz będę oddawał je na gwarancję. Szukam więc czegoś w zastępstwo.

Zależy mi przede wszystkim na basie, ponieważ słucham muzyki która głównie opiera się na niskich częstotliwościach (d&b, dubstep, rap).

Co możecie polecić, aby grało podobnie do ep630 ? Zastanawiam się nad SoundMagic'ami PL11. Czy może mi ktoś powiedzieć jak grają w porównaniu z ep630 ? Chodzi mi głównie o bas i o ogólną głośność tych doków (ep630 grały bardzo głośno).

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez st4ik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ndr3: a mógł byś powiedzieć, które z tych wymienionych są najbardziej basowe ? Co do PL11 to czytałem różne opinie. Niektórzy piszą, że mają potężny bas, inni, że wcale taki mocny nie jest. Może ktoś jest w stanie opisać swoje wrażenia porównując je do poczciwych ep630 ?

Edytowane przez st4ik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w kwestii ilosci basu PL11>M2 acz w obu jest go dużo. W stosunku do epek też pewnie więcej i lepszej jakości. Ogólnie całościowo PL11 to takie epki podkręcone jeżeli chodzi o jakość bo charakter mocno bliski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności