Skocz do zawartości

Nationite S:flo2 vs iPod Nano 6G


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałym sobie sprawić odtwarzacz, ale nie potrafię się zdecydować, głównie zależy mi na dźwięku, odtwarzaniu plików flac i ładnym graniu ze słuchawkami NuForce Ne-6. Słucham głównie ciężkiej muzyki (core, melodic death metal itp.). Czy odtwarzacz będzie dotykowy, jest dla mnei wszystko jedno, nie pogardzę też odtwarzaczem teledysków, ale to sprawa trzeciorzędna. Poczytałem trochę i wybrałem dwa odtwarzacze, któe podobają mi się wizualnie i wydają się mieć bardzo dobre gabaryty, a są nimi:

Nationite S:flo2

iPod Nano 6G

 

Proszę o pomoc w doradzeniu mi, któy z nich grałby lepiej z moimi słuchawkami i muzyką o ktorej wspomniałem. A może jakiś inny, spoza listy byłby trafniejszym wyborem? Koszt nie gra roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest aż tak źle z tym interfejsem?

 

da sie przezyc dopoki chcesz tylko odtwarzac muzyke, ekran slabo reaguje, ale po jakims czasie sie przyzwyczajasz i nie ma znaczenia, przegladanie katalogow troche irytuje, nie da sie wrocic katalog wstecz tylko do samego poczatku, czasem zdaza sie wybrac nie ten co sie chcialo przy scrollowaniu, odtwarzacz wlacza sie 10sec, problemy sa z ladowaniem na win7 (ja uzywam virtualboxa z win xp, gdzie bez problemu moge 'bezpiecznie odlaczyc' sflo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie przezyc dopoki chcesz tylko odtwarzac muzyke, ekran slabo reaguje, ale po jakims czasie sie przyzwyczajasz i nie ma znaczenia, przegladanie katalogow troche irytuje, nie da sie wrocic katalog wstecz tylko do samego poczatku, czasem zdaza sie wybrac nie ten co sie chcialo przy scrollowaniu, odtwarzacz wlacza sie 10sec, problemy sa z ladowaniem na win7 (ja uzywam virtualboxa z win xp, gdzie bez problemu moge 'bezpiecznie odlaczyc' sflo)

 

Z większością się zgodzę ale po pierwsze podczas przeglądania da się wrócić katalog wstecz a po drugie mój S:Flo bez problemów współpracuje z Win 7 na obu moich komputerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z większością się zgodzę ale po pierwsze podczas przeglądania da się wrócić katalog wstecz a po drugie mój S:Flo bez problemów współpracuje z Win 7 na obu moich komputerach.

 

to gratuluje, bo moj z win7 nie bardzo chce, widzi player jako zewnetrzna pamiec, ale ni cholery nie moge go odlaczyc do ladowania (poza roznymi kombinacjami typu VM, podlaczanie do usb kiedy jest ekran startowy w sflo, podlacznie przy wylaczonym kompie, ale z doplywem pradu), a jak sie da wrocic katalog wstecz? bo ja tego nie ogarnalem, a z checia sie dowiem - klikanie tej zakrzywionej strzalki cofa mnie do ekranu poczatkowego 'music', fw mam 2.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... a jak sie da wrocic katalog wstecz? bo ja tego nie ogarnalem, a z checia sie dowiem - klikanie tej zakrzywionej strzalki cofa mnie do ekranu poczatkowego 'music', fw mam 2.2

 

Wchodzisz do folderu klikając na jego nazwę a wychodzisz wyżej klikając na ikonę folderu ze strzałką w górę (zawsze jest na samej górze listy plików). Ale ja tak jak kolega wyżej mam firmware od Teclasta T51.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności