Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowki do iAudio 7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Do zeszlego tygodnia uzywalem zestawu cowon iAudio7 + sennki CX-400.

Niestety drobny wypadek pozbawil mnie sluchawek (przytrzasnalem jedna drzwiami od samochodu, rozpadla sie w drobny mak).

Zestaw ten sprawowal sie calkiem fajnie, nawet w trakcie biegania. O dziwo doki nie mialy tendencji do wypadania w trakcie biegu, jedynie troche przeszkadzaly szumy przy obcieraniu sie kabla.

 

Muza ktorej slucham to w wiekszosci elektronika tzn. ambient, psybient, dub, psychedelik.

 

Zastanawialem sie nad a-jays three ale troche odstrasza mnie ten plaski kabel, oraz opinie ze sluchawki moga lezec dosc niewygodnie w uszach.

Czytalem troche o d-jays, ale niestety chyba nie bedzie ich w ofercie mp3store.

Moze jakies nuforce? Tylko nie wiem jak stabilnie leza w uszach.

 

Za wszelkie sugestie z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie ten sam problem, włącznie z typem muzyki. Nu-Force grały bardzo dobrze, chociaż scena jest strasznie ciasna co dla ambientu jest średnio korzystne. Zdedycowałem się na klipsch image s-3 i w zasadzie jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo pasowało połączenie i7 + sony ex082. Gdzieś w komisie widziałem ostatnio ex-85 za stosunkowo niską cenę. Jeśli jesteś jednak miłośnikiem potężnego basu to taka konfiguracja raczej Ci nie przypasuje ;) Bass owszem, jest. Natomiast nie można powiedzieć, że ma niesamowity wykop. Po prostu - jest (dla mnie wystarczający).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności