Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Zamknięte nauszne do Samsunga P3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po długich poszukiwaniach odpowiadającego mi playera nabyłam w końcu P3 i szukam słuchawek do niego. Na razie mam vJays, ale to, że są otwarte i większość dźwięku mi z nich ucieka, denerwuje mnie coraz bardziej. Słyszę to zwłaszcza, jak przycisnę słuchawki porządnie do uszu rękami - różnica aż boli xD. Tyle straconej muzyki... Do idei doków nie jestem do końca przekonana.

Słuchawki będę kupować za kilka miesięcy, więc mogę nazbierać większą sumę na coś porządnego. Słucham rocka, muzyki instrumentalnej i elektronicznej. Przeglądałam kilkanaście razy tematy o P3 i o słuchawkach zamkniętych ale nadal mam totalny mętlik w głowie i brak konkretnych kandydatów. Do tego stopnia, że machnęłam ręką i postanowiłam kupić jakieś Cresyny - zamknięte są a dźwięk pal licho. Może ktoś mnie jednak podratuje i rzuci jakiś inny pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam dodać, że słuchawki będą używane tylko i wyłącznie na dworze. Doki mi przeszkadzają i mnie drażnią po prostu. Nie lubię mieć niczego w uchu, to mnie irytuje :P

CALe mówisz? A z nimi nie trzeba jakiś cudów robić żeby fajnie grały? Nie chciałabym słuchawek zepsuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie zdążyłem podpiąć CALi do swojego P3, zanim Ci go sprzedałem :P Ale w temacie o P3 kilka osób zachwalało to połączenie. Podepnę w domu CAL do SGSa, zobaczymy co z tego wyniknie, bo to podobny styl grania do P3. Powinny z P3 zagrać dobrze, choć pełnie możliwości pokazują dopiero przy wzmacniaczu i zmianie kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnij, będę wdzięczna. Wzmaka raczej nie kupię ale recabling może komuś zaufanemu z forum powierzę :)

EDIT

Czy ktoś mi może powiedzieć, jakby ten model - Panasonic HTX7 - grał z P3? Bo i cena i opis właściwości są bardzo zachęcające.

Edytowane przez Tavarunya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie HTXy nie urzekły, ot takie tanie granie. Zapamiętałem z nich tylko ich kartonowy bas i przymulony środek. Grały z Sony A815. Już porównywane bezpośrednio didżejki mi bardziej się spodobały. Generalnie rzecz biorąc, z zamkniętych które słuchałem: CAL > ... > K518DJ > HTX7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności