Skocz do zawartości

Czas Realizacji Przesyłki W Mp3store


Gość golombFW

Rekomendowane odpowiedzi

jak w tytule.

Chciałbym sobie sprezentować iAudio 6, jednakże wiecie... wakacje...

często nie ma mnie w domu, właściwie cały czas :)

i chciałbym się dowiedzieć jak długo trwa realizacja przesyłki i kiedy mógłbym spodziewać się kuriera jeśli złożyłbym zamówienie np. dzisiaj. (płatność przy odbiorze).

Bardzo zależy mi na odpowiedzi, gdyz chcialbym swojego i6 jak najprędzej :) a nie chcę zostawiac kasy komus z krewnych, by odebral, gdy ja bede sie plazowal :)

Pozdro

 

PS: Mieszkam w woj. pomorskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... pozazdrościć ja jeszcze chwile bede musial poczekac zanim uzbiebam kase na "mojego" G3 :D a tak apropo to jestem z okolic Rzeszowa ;) mam nadzieje ze do takich "odludków" jak ja tez kurier by trafił? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczekałem się :D Kurier był po 15-ej, playerek został poddany intensywnym testom :P i jak narazie wszystko w porządku :)

Masz porównanie do iRivera T10? Jesteś zadowolony z G3? Duży jest? Napiszesz mi coś na temat zakupu na priv jak chcesz, albo tutaj? :) Byłbym wdzięczny, mam problem z wyborem po prostu iRiver czy iAudio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności